Pripravok proti poteniu - zabral. Ale tie vedlajsie ucinky...

Príspevok v téme: Pripravok proti poteniu - zabral. Ale tie vedlajsie ucinky...
protichemii

Ahojte, chcem sa s vami podelit o neprijemnu skusenost. S manzelom sme objavili jeden skvely pripravok proti poteniu (certain dri, da sa to objednat z usa, stoji to cca 15 eur a vydrzi to pol roka). Ten pripravok je velmi silny, clovek sa po nom absolutne nepoti v podpazusi. Ma to ale jeden velmi zly vedlajsi ucinok. Vyhodili sa mi z toho hrozne vyrazky na tvari aj na chrbte, asi po mesiaci pouzivania. Dlho som nevedela najst pricinu tych vyrazok, stravovala som sa zdravo (90% surova zelenina), vyskusala som rozne ocistne kury, pretoze plet odraza stav nasho vnutra a hlavne toho, co zjeme. Zacala som pouzivat biokozmetiku na tvar, ale nezmizlo to. No a vcera sme s manzelom prisli na to, ze pricinou bude ten pripravok proti poteniu. Okamzite to prestavam pouzivat a chcem varovat aj vas. Ak si cenite svoje zdravie, nepouzivajte nebezpecne pripravky proti poteniu. Hlavne nie certain dri. Je ucinny proti poteniu, ale nestoji vam to za to. Ked som si potom na internete vygooglila spojenie "certain dri causes acne", hned mi to bolo jasne. Viete kolko ludi malo rovnaky problem? Je to hrozne... pritom na pribalovom letaku sa nepise o neziaducich ucinkoch (iba o tom, ze to moze spociatku mierne palit v podpazusi). Snad som aspon niekomu pomohla tymto prispevkom.

HeyLolitaHey

ja napriklad pouzivam Dricrol tusim pol roka ak nie viac a som s nim spokojna. Ono kazdemu zapasuje a takisto skodi nieco ine. V kazdom pripade je fajn ze si o tom dala vediet aj pre ostatnych, ale viac menej je to aj tak individualne, kazde telo je ine.

Marikatn

ja som tiez skusala dricol alebo ako sa to vola ale stalo sa mi presne nieco podobne potom som vyskusala pripravok Persi guard a je to skvele teraz to pouzivam len 3x za tyzden niekedy aj zabudnem a iba jeden krat a je to super
maju ho tu www.nepotsa.sk