Skleróza multiplex

Príspevok v téme: Skleróza multiplex
zuzicka232

dobrý deň pred pár dnami matke diagnostikovali počiatočné štádium sklerózy multiplex má 46 rokov doteraz nemala žiadne zdravotné problémy. prosím vás o radu vy ktorí ste mali skúsenosti s touto chorobou či sm známych aké lieky sú najlepšie? dá sa táto choroba zmierniť? čo všetko treba robiť pre jej zlepšenie? je interferon naozaj učinný.dakujem zuzana.

zuzicka232

jej to robili už v nemocnici netrvalo to dlho je to iba injekcia ale s toho sa dá naozaj veľa zistiť s magnetická nemusí byť až tak presná ako punkcia

Ivka 1

Zuzička je to presná zostava prírodných produktov ale bojím sa, že mi to vymažú ako nedovolenú reklamu.Viem Ti to poslať mailom ak budeš chcieť, napíš mi na siveta@orangemail.sk , napíšem Ti všetko ako aj presné dávkovanie produktov. Bohužiaľ v našom zdravotníctve je na všetko čas ale ochorenie nečaká.

zuzicka232

vzali ju do nemocnice urobili jej punkciu a magneticke rezonancie a na základe toho to určili inak jej dávajú magneziove injekcie a nejaké kapsuly neviem ako sa volajú polovica modrá druhá polovica strieborná ano uplna pravda jeden nemenovany neurolog ju takto zanedbal a urobil z nej hypochondra nechcel jej veriť no a takto to dopadlo

zuzicka232

moja mama mala tŕpnutie/ mravčenie chodidiel bolesti chrbtice a hlavy paradoxne poruchy očí žiadne ani mdloby typické pre sm 5 mesiacov ju lekári zanedbali a nakoniec jej zistili sm nikto ju nikam neposlal na vyšetrenia čakala 2 mesiace