Priateľ a sexzoznamka

Príspevok v téme: Priateľ a sexzoznamka
Nikuss22

Dobrý večer, kedže ani neviem komu sa mam s týmto vypovedať, píšem to sem. Som s priateľom 1,5 roka. Zoznámili sme sa na pokeci, potom sme si obaja povedali že účty zrušíme a nebudeme tam chodiť. Avšak asi po pol roku, som zistili že tam chodí, klamal mi vtedy do očí aj keď to mal v histórii. Potom asi znova o pol roka som prišla na to, že navštevuje pokec. Dokonca som si vytvorila falošný účet a písala som si s ním. Vtedy všetky účty zase zrušil a slubil že už tam nebude chodiť. Lenže pred týždňom som náhodou videla zase jeho konto. Píše si s babami, flirtuje, pozýva von. Cez víkend som mu povedala že idem na víkend domov, kedže u ňho prakticky bývam, iba keď mám školu som mimo, a on si dohaduje s jednou babou stretko na sobotu, ako sa na ňu teší a bude ju vzrušovať. Som z toho zúfala, týžden už plačem, piatok mu to plánujem povedať, každý de§ mi vraví ako ma ľúbi, stará sa o mňa, ked je so mnou pokec nenavševuje, akonáhle odídem už je tam. Ja viem že sa mám s ním rozísť, lebo takto sa len trápim, ale ako sa môže tak pretvarovať, prečo mi to vôbec robí ked plánuje o mnou celý život ??? :(

Fero M.

ak si tym ukaja sboje flirtovacie chutky tak to je jedna vec aj ked ani to neschvalujem. Ale ak sa s nimi aj realne stretava tak je to fajt na ...

Bude to tazke ale vykasli sa na neho. Tiez som si myslel ze lwpsia uz neexistuje a pritom to prvada nie je. Ak ta takto klame uz teraz tak co budw ak budete mat problem vo vztahu, alebo hocijaku inu krizu?
Nech si zije na pokeci so svojimi nadrzanymi defkami z ktorych je aj tk polovica chlaolpov :-)

Musis byt silna aj ked sa mi to pise lahsie ako tebe preziva.
Daj mu ultimatum na ten pokec a vyjasnite si tieto veci. Ak bude vustaveny tlaku tak sa mozno dozvies viac a aj viac ko si chcela a to uz potom nebudes co mat lutovat duplom.
Hlavne si sprav rezervny plan na to byvanie

ME

to je zavislost na tychto soc. sietach, zrejme nema normal kamaratov, len internetovych, ...treba vymyslat aktivity atd, aby nemal moznost chodit na tieto soc. siete, urcite je zaslepeni, pretoze, 90% chlapov, ktori chudia na pokec su zufalci, ktory maju problemy resp. nejaky blok normalne sa zoznamit, resp. problemy s komunikaciou pri dievcatach, ...pokial ide o flirt, aj ja si rad zaflirtujem, aj ja rad spoznavam novych ludi, chodieval som tiez a pokec, mam odtial par dobrych kamaratiek, s ktorymi som nikdy nic nemal, take vzrusenia atd...ak ta naozaj lubi a ma ta rad, tak to zostane len pri akom takom pisani, a ked pojde do tuheho ---nepojde, povie si, ze co robi, ze to je blud, ved ty si pre nho vsetkym !!! zrejme mu vo vztahu nieco chyba, skus sa s nim otvorene porozpravat, spolocne skuste najst nejake vhodne riesenie, ...ako sa tejto blbej a trapnej zavislosti zbavit :) P.S.: zakazane ovocie najviac chuti , :)

Nikuss22

Neviem či sa nestretáva takto s babami aj celý čas čo je so mnou, nikdy s tým asi neprestal. A asi ani neprestane :(

mimikaaaa

Ahoj,no moja toto som mala aj ja,je to chrapunstvo... a vobec ta nelubi ked toto robi,laska sa takto nesprava...si prenho prepac za vyraz bokovka...ako aj tie ostatne..pride lepsi.Mam vlastnu skusenost..zajtra budeme spolu 4r..byvali si vypisoval a nakoniec ma podviedol s byvalou.Fakt takehoto sa ,len zbavit,ale v dnesnej dobe je to trend podvadzat sa:/

nathalia8

toto neznášam,chlapec si najde skvele dievča,vyznava jej lásku,a nakoniec sa nevie zbavit zoznamiek.toto mi robil aj moj muž,a to sme spolu 5 rokov,a robi to často,a hlavne ked sa pohadame,uz je tam do polnoci-tiež som s toho unavena.moj nepozyva nikam,ale vypisuje a fflirtuje rád.ja uz si s toho nič nerobim,ale aj ja tam chodim,nech vidí,že som tam.a ešte aj na fb si pridava kamaratky,a susedky,ma ich tam aspon 90.tak som si tiez popridavala svojich spolužiakov,nech si nemyslí.
Rozíď sa s ním,je to to tažke,ale toto ti bude robit vždy,ved to vidíš sama.:(