Ako spoznam uprimnost?

Príspevok v téme: Ako spoznam uprimnost?
sedan

Mam 23 a spoznal som sa s jednou super devuskov 19 rocnou. Prejavovala mi sympatie a sme sa dohodli cez SMS na neurcitom stretnuti(ked bude mat cas). Ona sa uci na prijimacky na skolu na ktorej ja za rok koncim, este sme sa vsak nestretli. Chcem sa vas opytat, ako spoznam ze tie sympatie ktore mi prejavuje su uprimne,alebo sa chce so mnou len kamaratit, aby som jej pripadne pomahal v skole(cize cista vypocitavost)
(Ta devuska je velmi pekna a mila a ja niesom ziadny model ani don chuan a nikdy predtym o mna neprejavila zaujem takato kocka, ja som este nemal ziadny vztah)

sedan

Ano, poznali sme sa na brigade, ona tam uz pracovala dlhsie a par 8 hodinoviek sme pracovali spolu, poflirtovali, teda ona to zacala dotykmi a usmevmi, postupne sme si zo seba robili srandu doberanie atak a posledny den som jej povedal ze nech sa mi ozve ako sa jej darilo na prijimackach a sme si vymenili cisla, potom sme si trochu pisali SMS a pisala mi velmi milo, vobec nie stroho, ze ked bude mat cas tak sa mi ozve, ale uz je to vyse tyzdna a sa mi vobec neozvala,tak neviem ci ma len natahuje.Ja sa jej tiez neozyvam aby si nemyslela ze ju dako nahanam, ale kruci myslim na nu kazdy den:-(

ramirez

STe sa ako vobec nestretli? Celkom tomu nerozumiem :D Videla ta na zivo? Videl si uz ty ju ? Alebo len fotky? Jak ste sa zoznamili, poupresnuj