orgazmus ktory som dosiahla po viac ako troch rokoch...

Príspevok v téme: orgazmus ktory som dosiahla po viac ako troch rokoch...
***l

Ahojte vsetci..
pred par dnami som prvy krat dosiahla orgazmus s clovekom, ktoreho milujem. Vzdy som s tym mala problem a s predchadzajucimi partnermi som ho nedostala ani raz.. a dokonca som si ani nebola ista, ci to, co citim je orgazmus. Mala som troch partnerov, s ktorymi som spala. Preslo obdobie vyse styroch rokov, a ja som stale nepocitila to, ake to je dosiahnut vrchol.. Casto som nadtym premyslala, ci to uz bolo ono, alebo nie, ale po takom case som mala pocit, ze to, co citim mozno aj je orgazmus.. Asi aj preto som nikdy velmi sex rada nemala. Teraz mam vsak noveho priatela, ktory je neskutocne uzasny a ja ho naozaj velmi milujem a viem, ze aj on mna.. Pri sexe je velmi pozorny a vzdy sa mi venuje a snazi sa viac aby som sa spravila ja, akoby sa mal spravit on..
Milovala som sa s priatelom v izbe a ja som bola hore.. Zacali ma boliet nohy, tak som robila len take mensie ale pravidelne pohyby, lebo sa mi uz velmi nechcelo.. A po takom dlhom case to konecne prislo.. a dokonca sme vrchol dosiahli naraz.. Bolo to nieco neopisatelne uzasne a perfektny pocit..
Dlho som vahala, ci o tom priatelovi povedat.. ze bol prvy, s ktorym som to zazila.. Obavala som sa toho, ako zareaguje.. Ani neviem preco, ale citila som sa trapne mu o tom povedat..
Vcera som sa na to odhodlala, a ked sme boli v aute na ceste domov, povedala som mu o tom. On len stichol a potom sa usmial a dokonca z toho mal radost.
A ja sa predsa pred nim kvoli tomu citim trochu trapne a nesvoja..
Myslite, ze som mu o tom mala povedat? Bolo to pre mna naozaj silne a tak som sa mu chcela zdoverit.. Sme zasnubeni, a ja som chcela, aby vedel vsetko..
Ale stale mam pocit, ze som sa nezachovala spravne

zuzi

urobila si dobre,on moze byt iba rad...
ja mam doteraz problem dosiahnut orgazmus a som uz aj vydata,mam aj dcerku,mam 25rokov.Dufam ze to raz dosiahnem aj ked som tomu uz prestala aj verit,bud sa neviem tak uvolnit alebo neviem kde je vo mne problem.Ked si to robim sama tak to dosiahnem,ale aj to len trenim...