Kozne problemy bez zjavnej priciny

Príspevok v téme: Kozne problemy bez zjavnej priciny
saska.t

Ahojte idem si po radu mozno skusenosti,mam kozne problemy bez zjavvnej priciny,su to male pluzgiere,ktore ked prasknu sa zapalia a bolia aj hnisaju a opuchnu mi z toho prsty,tak,ze od bolesti nedokazem ruku zavriet ani nic. Pluzgiere sa nachadzaju len na rukach... Uz neviem co by som mala vyskusat,kozny lekari si ma len pohadzuju, testy na alergiu a plesne negativne a krv tiez,myslela som si ze mozno kandida,ale ziadny iny priznak nemam,ked som Bola tehu,bol mi potvrdeny Diabetes,takze tvrda dieta,pluzgiere zmyzli po 2-3 mes.(zevraj zapracovali hormony) diety,po porode do 2 tyz.sa opät zjavili a stale sa to zhorsuje. Momentalne som na prednisone v minimalnych davkach koli dojceniu,ale bez neho to bohuzial nejde,uz som to skusala a bolave hnisave pluzgiere boli do par hodin spät, viem,ze lieky nie su riesenie a ze mi viac skodia ako pomahaju,ale neviem si inak pomoct,ak chcem fungovat a pouzivat ruky. Moje zufalstvo sa zacina stupnovat a uz neviem co dalej vyskusat... mate nejake rady ci skusenosti?