otvorte milí muži pre nás svoje vnútro

Príspevok v téme: otvorte milí muži pre nás svoje vnútro
stella di mare

často sa tu dočítam príbehy nenaplnenej lásky,ale väčšinou je autorom žena,akoby iba ženy stretávali osudové lásky,ktoré im nikdy aj napriek tomu,že si zvolili nového partnera ľúbia ho tiež,ale už nedokážu vymazať obraz toho jediného,navždy ho ponesú v srdci až do skončenia svojho života,vynára sa vo mne otázka,či aj muži sú schopní takej doživotnej lásky,alebo sú toho schopné iba ženy,pretože ich cítenie je trochu inak orientované,čo vy na to muži?ako cítite?

peter242

je to asi individualne... su aj citlivy chalani... aj chalani maju svoje city... napr. ja keby som stratil moju priatelku, tak sa mi zruuti cely svet... stasne ju lubim. raz sme sa pohadali a vyzeralo to na rozvod...to bol moj najhorsi den v mojom zivote a keby sme sa niekedy rozisli (PEVNE verim ze nikdy) tak mi v srdiecku ostane este veeelmi dlho...

slusny_muz

ja si myslim, ze aj muzi dokazu tak precitit lasku ako zeny a urcite im ostanu v srdci take lasky ktore boli pre nich osudove. Mozno len o tom menej hovoria ako zeny...

stella di mare

ty si určite žena,netvrdím,že len ženy to dokážu,prečítaj si ešte raz,čo som napísala,potom nepíš,že sa mýlim,lebo ja nič netvrdím,od tvrdenia to má hodne ďaleko,chcela som počuť odpovede mužov,nie pocity žien

spleen

Tak to sa naozaj mylis,ked si myslis,ze muzi neprezivaju taketo nestastne pribehy lasky,na ktore nevedia zabudnut cele roky a mozno aj cely zivot.Len sa mozno o tom zdrahaju pisat,pretoze sa tym prejavia ako slabosi.