Naozaj nechapem

Príspevok v téme: Naozaj nechapem
rvlt

Teraz rano, tak rozmyslam, po druhom vztahu co zlyhal uz kusok davnejsie. Ale skusim to po poriadku...
Prvy vztah co som mal bol hrozny. Po dvoch mesiacoch ma podviedla s kamosom na chate(odvtedy nenavidim chatovacky).Vraj som sa jej nevenoval(sama mi to povedala), ale na moju obranu poviem, ze mi umieral dedo a naozaj som na nu moc casu nemal. Nakoniec som sa z toho dostal, a oni po 7mich mesiacoch sa aj dali dokopy(s tym s kym ma podviedla). No nakoniec podviedol on ju(karma). Toto je ale nepodstatne.

Horsie je, ze sa mi paranoja dostala do dalsieho vztahu. S tymto prekrasnym dievcatom som sa dal dokopy az o 4 roky neskor po tom vztahu. Bol medzi nami 4 rocny rozdiel. Kedze sa mi v minulosti stala tato neprijemna vec, bol som asi az prilis ziarlivy. Boli sme spolu rok. Obcas sme sa kvoli mojej ziarlivosti pohadali, ale chcem hovorit o dacom inom.

Po roku sme sa rozisli, ale sme sa este dlho stretavali, teda az kym nesla na vysoku skolu. Potom to malo rychly spad...

Zo zaciatku sme obaja chceli byvat spolu ked pojde na vysku, ale ja som asi v priebehu vztahu moc tlacil na pilu, a tak skoncila na intraku. To ani nevadi, ale zacali sa brutalne hadky. No a pocas nich vysvitlo par veci...

4 mesiace co sme spolu chodili sla na nejaky kurz, kde stretla nejakeho doktoranta. Pisala mi, ze to lutuje ze sa s nim nedala dokopy...

Potom, bol som nazyvany: k****, hajzel, svina .. to boli najcastejsie nadavky na moju osobu. A to cele len kvoli tomu, ze som sa obcas kukol po inej??? Co robila vlastne aj ona(po inych samozrejme)???

Samozrejme, asi najhorsia vec co moze chlap pocut boli tieto slova: "Ostala by som s tebou keby si mal 20cm kkt"....

Tolko k tomu... nechapem...
Na zaciatku vsetky rovnake, na konci kazda ina :/

ktk

suhladim s chem .....vazne si z tych reci nic nerob proste sa chcela vyzurit a dobre vie co rani muzske ego tak to vyuzila