kamoska na pisanie , ktora tiez trpi anorexiou

klaudi

magdulienka, ahoj. Tak ja si vobec nerobim planik toho, co budem jest. Drzim sa dobre bez neho, lebo poriadne tuhe jedlo ani nejem, ale namiesto toho vela pijem. Ked som si naplanovala, ze si dam nieco male, dopadlo to vzdy tak, ze som si dala nielen to nieco male naplanovane, ale total som sa prejedla. Takze radsej si nic neplanujem a ked uz teda som prinutena jest, jem len vtedy. Hovorim si, ze nebudem dnes jest, lebo neviem, co bude vecer alebo zajtra a ci nebudem musiet zjest nieco z donutenia okolia alebo ze nebudem mat sancu vyhnut sa jedlu. Neviem, ci vies co myslim, dufam, ze ano...

no sissi, vidim, ze je nas takych viac. A to som si myslela, ze takto zmyslam asi len ja. Ja mam stale ten dobry pocit zo seba ked nejem a ani ta chut do jedla mi nechyba. Najhorsie na tom, je ze si uvedomujem, ze toto nie je v poriadku, ale nechavam to tak...ze ked budem so sebou ako tak spokojna, stopnem tento sposob a zacnem pomaly a pravidelne v malych davkach jest. Lenze ktovie...mozno sa zacnem prejedat, mozno nebudem nikdy so sebou spokojna, aby som sa odhodlala normalne zacat jest. Zatial to neriesim, ked ma prinutia jest, jem, ale ked nemusim som len na vode...hm,

sisssssi

cawte holky, ja som mala, a vlastne aj mam presne taky isty problem s jedlom ako klaudi a adriana...ale mne uz ani nechuti jest, nwm...a tiez sa to zacalo tym, ze som bola na seba hrda, ked som vedela jedlo odmietnut....ale teraz to nie je dobre, lebo uz asi mesiac nemam menzes a bola by som len rada, keby sa mi vratila ta chut do jedla,co som mala predtym, kym som zacala takto blbnut :(((
vazne holky, stopnite tie hluposti s chudnutim, kym je este cas a vase telo este ako tak funguje...potom moze byt uz prilis neskoro...

magdulienka

Ahojte,chcem sa pridať.Moc sa mi nedarí:-(Čo pomáha vám?Plánujete si jedlo na ďalší deň,rozmýšľala som či si nezačnem písať taký plánik,a keď ho dodržím dlhšie,tak si niečo napr.kúpim za odmenu...neviem,či je to dobrý nápad..(?)

klaudi

adriana, samozrejme, ze mozme. Ja budem len rada a myslim, ze si tym pomozeme navzajom. :) tak sa do toho mozeme pustit...byvam tu dost casto, tak s komunikaciou myslim nebude problem. Ako tebe viac vyhovuje, takto na tomto fore, alebo cez mail?

klaudi

emmaa, vdaka za zaujimavy pohlad. Ja sa na to zatial takto nepozeram. Nemam sa rada, ked sa najem. Vlastne ja bud nejem alebo ked zacnem jest tak nviem prestat s jedenim a potom si to hrozne vycitam.
Bojujem o svoju chudost uz velmi dlho.

Narozdiel od teba, som ja veselsia ked nejem, ked dokazem odolat jedlu, ked dokazem odmietnut co mi ponuknu - proste ked den zvladnem bez jedla. Vtedy som v pohode, usmievava, stastna....to je paradox...ked sa najem som velmi smutna a nahnevana sama na seba. Preto nechcem s tym prestat, aj ked sama si uvedomujem, ze to co robim nie je dobre, ale ja si uz neviem inak poradit.

Vdaka ze si mi vobec odpisala. Nemam vo svojom okoli nikoho kto by o tom otvorene hovoril...a prosim ta ako sa citis teraz, ked si z toho vonku (teda mysli ze si )?

eemmaa

Klaudi- no prečo som prestala, myslíš s anorexiou? sama seba som nenávidela, ale nie za to ked som sa nejedla, ale vtedy, ked som sa nedokazala najesť. Proste som bola chodiaca mrvola, bola som jak stroj, bez citov, mala som v sebe len nenávisť.

klaudi

babenky ahojte, mohli by sme si pre zaciatok pisat aj sem? Mne to tak viac vyhovuje a clovek nikdy nevie, kedy sa niekto nabura do jeho schranky, tak preto...Emmaa a preco si sa rozhodla zacat a prestat s tym?...nenapises nieco blizsie, mna tato problematika hrozne zaujima...