Betain hydrochlorid s pepsinom

Príspevok v téme: Betain hydrochlorid s pepsinom
dido

Mily RNG,
precitala som si viacero tvojich prispevkov.
Liecim sa na gastroenterologicke problemy uz vela rokov a vsetcia lekari ma liecia liekmi na potlacenie zaludocnej kyseliny. Podla testu som zistila, ze ja velmi pravdepodobne mam jej nedostatok. Isla som asi do 3 lekarni, kde som si pytala pripravok betain, ktory ty doporucujes. V 2 lekarnach ani nevedeli co to je a v jednej lekarni mi pani povedala, ze sa popyta v ich distribucnej firme. Prosim ta, mozes mi poradit, kde zozeniem tento pripravok? Rada by som ho vyskusala, a konecne sa zbavila mojich zaludocnych problemov.
Dakujem za odpoved. Dido

caoo

ahoj, akurat o tom tu citam a teraz som to aj v inom prispeevku pisal ze na bazary ho kupis pokial viem, v lekarnach to nezozenies mame obehane:)

RNG

GHJI, obvykle predavaju kombinaciu betain HCl s Pepsinom HCl
Pancreatin je zmes roznych enzymov, ktore vytvara aj nas pankreas.
Coho telo vyrobi malo si treba doplnit.

ghji

Prosim ten pepsin treba tiez uzivat spolu s Betainom HCL? Lebo ja mam len Betain HCL; ale uzivam aj pankreatin; to je tiez trsviaci enzym..ci to je zas nieco ine ako pepsin? Dakujem.

ghji

Prosim ten pepsin treba tiez uzivat spolu s Betainom HCL? Lebo ja mam len Betain HCL; ale uzivam aj pankreatin; to je tiez trsviaci enzym..ci to je zas nieco ine ako pepsin? Dakujem.

RNG

Nie betain, ale Betain HCl, tj zdroj HCl = zaludocnej kyseliny. Pepsin HCl je tiez vylucovany v zaludku, je to enzym na travenie bielkovin.
Dopnky sa pouzivaju zasadne podla potreby. A obvykle je to 1 az 3 kapsule, podla velkosti jedla a toho kolko este kyselin ti zaludok produkuje.

kyselka

Neviem odkial si ale ja som objavila v bratislave jeden obchod kde ho maju..neviem kolko stoji normalne ale tam nieco cez desat eur. Dost :(

RNG

Skus objednat cez internet, dobra je firma napr iherb.com kde maju pestry vyber roznych znaciek a znesitelne postovne(6 dolarov) pre Slovakov.