Priateľa lubim no chcem byť sama

Príspevok v téme: Priateľa lubim no chcem byť sama
kaleráb0944

Ahojte:) takže s priateľom sme spolu vyše 5 rokov,mám ho rada, ide nám to, nemáme žiadne problemy vo vtazhu :) mnohí nas beru ako ukážkový pár a už sa len pýtaju kedy bude svadba. Po nejakej dobe by možno aj bolo, to nikto z nas nevie lebo sme mladí na to obaja mame 23. No napriek tomu že mojho priateľa lubim by som chcela byť sama. V živote chcem ešte cestovať, stále hladam nejake zahraničené stáže, možnosti ako vycestovať niekam. Neviem však ako by som mohla spojiť cestoavnie a vztah dokopy a ešte priateľa to cestovanie tak netaha ako mna, tak by som ho z vlastného presvedčenia nemohla opustiť len tak na rok. Chýba mi aj tá voľnosť, že sa nemusi nikomu prisposobovať, spraviť si vlastný program a vysvetlovať veci prečo som sa takto rozhodla a nie tak. ja nechápem ako to možem takto brať, citím sa potom nevdačná zato čo mám lebo viem že veľa ludi by chcelo pekný vztah a nemju ho a ja vymýšlam. takže stalo sa to niekomu už ? niečo podobné aspoň ? alebo čo si o tom myslíte ?

salalalala

Myslim si, ze priatela nelubis...lebo je normalne robit kompromisy vo vztahu s milovanou osobou, a ked ty to beries tak, ze ta to obtazuje, tak si este asi na vazny vztah nevyzrela...a vela ludi chodieva na erazmy a staze do zahranicia a vztah si udrzi, ked sa chce, tak sa da, ale ty asi nechces...chudak chlapec