Prečo musia existovať muži

Príspevok v téme: Prečo musia existovať muži
CO

Dopredu sa ospravedlňujem všetkým mužom ktorých teraz neskutočne urazím, uvedomujem si že je to len a len môj problém, ale chcem to napísať tak, ako to cítim. Od mala mám katastrofálne príklady mužov v rodine, aj v okolí. Som vo veku, kedy proste už myslím na vzťah, nehovorím, že ho musím mať, ale vek a psychika ďalej nepustia a preto by som to chcela riešiť čím skôr. Môj problém je, že ich nenávidím. Som voči nim zaujatá a ťažko ma presvedčiť o opaku. Ak sa aj nájde nejaký v pohode muž, vôbec to nepomáha a môj názor sa nezmení, pretože v zápätí na to sa nájde ďalších 10 debilov. Nechcem veľmi konkretizovať, ani prečo sa tak cítim, ale nechcem nenávidieť, ale neviem ako s tým prestať.

Lucasss

Hádať o tom kto sa viac ku.ví nemá zmysel lebo obidvaja si budeme stáť za svojim každí ma iné skúsenosti s opačným pohlavím ja iba hovorím o väčšine čo som spoznal ale tak žil som 5 rokov na vysokoškolskom intráku a tam sa ukázali hodnoty tiež ale nechcem urážať všetky ženy spoznal som aj zopár skvelých. Inak človek čo opustí svoje dieťa je pre mňa odpad či už to je chlap alebo žena.

Sejla

Lukass, tak to je zaujímavé, lebo muži sa kurvia oveľa viac, než ženy, ibaže u nich je to "normálne". A po peniazoch idú tiež viac chapi, čoraz viac je prípadov, kedy muži okašlú ženu, ktorej spravia deti a neplatia ani výživné. Čo by spoločnosť spravila s takou ženou, ktorá opustí svoje deti a viac sa nestará?

Lucasss

Na obidvoch pohlaviach sú zlé kusy ja som tiež znechutený z väčšiny žien, ktoré vedia väčšinou iba ku.viť sa a po peniazoch ísť.

Sejla

Založíme spolok?:) Ja som na tom možno ešte horšie, lebo ja si fakt myslím, že to nie je mnou, ale tým, že muži sú naozaj svine:D