Moze dievka po 30 nosit kratasy konciace pod zadkom?

Príspevok v téme: Moze dievka po 30 nosit kratasy konciace pod zadkom?
Jarmilamila

mam takuto otazku lebo mam 34 a jedny som si kupila take co koncia tesne pod prdelkou a su tak priemerne volne ale viac priliehavejsie. Kolegyna ktora ma 27 mi vsak povedala ze som uz stara na ne a ze take kratasy uz v mojom veku nosit nemam lebo posobim hlupo. Pritom mam stihlu postavu, celulitidu len na zadku nie na stehnach a ani zadok ci stehna nemam silne. Ona aj druha kolegyna ktora ma zase 48 mi vsak stale tvrdia ze naco sa chcem v mojom veku hrat ze mi to uz nepasuje.
aky je vas pohlad na vec? Mozem si ich este v mojom veku dovolit ci uz nie? A ak nie tak preco? To len 18 rocne ich mozu nosit ci ako?

Lulu2011

a pis email ja ti odpisem o chvilu, neviem najst nedoplatok za elektriku uz ho hladam hodinu uz som si od unavy aj sadla za PC :D

Lulu2011

Maoam -neuveris, ale kazdym dnom pocitujem tazivy pocit, ze tu nepatrim :( fakt v naoroch, v odrboch, vop vsetkom, cim som starsia, tým viac poklopov sa predo mnou otvara a jaj pocit, ze zijem v krajine hornych zmrdov...toto nie je stat, toto je zabudnuty mociar, budem s tym musiet nieco urobit asi fakt

Maoam

Lulu a ohovaraju preto, lebo ony si to neoblecu ale tajne zavidia, ze ina ma odvahu a postavu si to obliect aj po 30tke, no tak ju co? zdrbu a daju dolu, aby sa citila zle.........proste im kole oci, to je cela veda

Maoam

Lulu, to je SVK, sorry, nechcem urazat Slovakov, ale v inej krajine by si to takto nepocitovala, tu su 30tnicky velmi obletovane, lebo uz maju rozum (väcsinou) a su stale pekne (ked sa udrziavaju a maju dobry genofond a peknu postavu), proste stale mlade ale uz vnutorne zrele a uz nie naivne....

podla mna je to tymi nazormi tych generacii tam u vas + to prebrala aj mlada generacia.....co uz

nechces sa odstahovat? :D

Lulu2011

niekedy mam pocit, ze o chvilu nejaky mudrlant vyda zakon, kde sa budu davat po 30tke zeny povinne do plynovej komory

najhorsie je, ze take nazory maju aj zeny, ked som mala 26 mama mi vravela, ze sa uz nehodi na moj vek kratke, po dotykam, vtedy som este vyzerala luxusne a postavicka tip top bola a stale ma to zamrzelo, ze ma stale ohovarala

Lulu2011

Maoam - neviem mna ta 30tka depce...akurat dnes som kdesi na topkach citala, ked napisali na Durianovu ze stara raketa, ze zaujimave su len rocniky 90...no a vela chlapov aj spolocnost to tak vnima, 30tnicky uz nazyvaju starymi korculami...taky psychologicky blby faktor na mna dopada akosi (a mas emaily - 2 zatim)

Jarmila v takej robote v pohode mozes mat kratke...nejedenas s prezidentom kazdy den, ani neprijimas oficialne navstevy

Jarmilamila

Karolinka robim v kancli ale neprichadzam do kontaktu s ludmi len ak telefonicky, takze v takychto sparnych dnoch si to mozem dovolit aj v praci. Ak mame nejaku akciu kde budu ini spolupracovnici alebo zakaznici s nami v kontakte tak sa samozrejme obliekam decentnejsie.

miki24

dotaz podľa čoho máme to posúdiť? žiadna fotodokumentácia ani nič? :D robím si srandu. ťažko sa radí, keď nikto nevie ako vyzeráš v tom. niektorým ženám seknú kratšie vecí aj po 40tke. 34 rokov nie je ešte taký vek, aby žena si nemohla nič pekné, čo sa jej páči obliesť a hodí.