Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prejedanie sa

Príspevok v téme: Prejedanie sa
bibaa

Ahojte, potrebujem poradiť..schudla som 20 kg..mala som v pláne schudnúť ešte viac, ale rodičia ma zastavili..začalo sa to všetko ked mi rodičia začali kázať jesť všetko od vtedy si nemôžem pomôcť a prejedám sa..neviem čo mám robiť..niekedy mam chuť ísť aj vraciať..už som to aj skúšala ale nejde mi to..jednoducho strach..mam neskutočný strach že zase priberiem čo k tomu aj smeruje..prosím potrebujem nejake rady, som bezmocná :( dakujem

Amily

Ja napr.5X denne jesť nemôžem presne preto že aj ja by som spadla tam kde som bola.A to už nechcem.A preto jem len do 17:00 ..A čim skôr zjem posledné jedlo dňa tak mi je lepšie.

bibaa

ďakujem za reakcie, viem dobre že je to hlavne o psychike..veľmi sa snažím dodržiavať ten režim jesť iba 5x denne ale stále spadnem tam kde som..no nič treba pevnú vôľu a bojovať s tým, musím si veriť že to dopadne dobre...ešte raz ďakujeem

Amily

prešla som si z tým aj ja.Tiež som schudla 20kg za 5mesiacov.A tpadomk isto ma stopli rodičia lebo chcela som byť chuda.Od januara som trepala fazou že dieta-prežer a môžem povedať že až do maja asi.Potom som si prečitala prečo sa neprejedať.A celkom to ide.Aj mne ľudia hovorili jedz 5x denne a zdravo no mne to nepomohlo mala som ešte väčšie chute sa navratiť k jedlu a tým padom aj k pribratiu.Aj som pribrala z 58kg na 68kg.Teraz netušim koľko mam.Ale už par dni sa snažim jesť zdravo,malo a hlavne nie večer.Všetko je to skor o psychike si myslim.Takže si to prvý urovnaj v hlavička-pomôže ti to :-)Povedz si že chceš jesť,ale aj chudnuť.A pôjde to.Držim palce :-)

mate59

V prvom rade musíš mať pevnú vôľu.Jednoducho jedz normálne porcie,5x denne, nejedz nezdravo,venuj sa pohybu,športu apod.Jednoducho ak sa sama neovládneš, nie je ti pomoci.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.