Vyrazky na prsiach a pod nimi + foto

Maoam

musis ist ku koznemu, moznosti je viac, najskor alergicka reakcia ale jeden nikdy nevie, ak alergicka reakcia, tak potrebujes kortikoidnu mast/krem

jednoznacne bez na kozne cim skor

vyrazka2

a tak ty si chlap tiez ma napadlo ze to pise dievca/zena. Ale to mozu byt spominane potnicky. Ak sa vela potis a nosis priliehave oblecenie tak su to potnicky. Alebo ma tiez napada pasovy opar. Nemas bolesti, svrbenie, teplotu...?

GLOBALLL

nie nie ..s telom som spokojny :D vsimol som si ..ze aj na chrbte mam toho dost a aj na krku ich mam par :( poslednu dobu som zacal jest uhorky zo zahrady .. mozno prave preto .. skusim ich vypustit z jedalnicka

rucola

Potničky. Nemáš ovisnuté veľké prsia? Ak ti padajú a sú masívnejšie tak sú to potničky. Darmo že sa sprchuješ, oni sa budú tvoriť aj tak lebo keď je teplo, potíš sa a ak je koža prilepená na koži bez nepristupu vzduchu tak sú to potničky. Ja som malé také isté to vyzeralo ale na vnutornej strane stehien keď som bola silnejšia a nosila som nohavice v lete počas veľmi teplych dní tak sa mi také isté tvorilo. Keď som schudla a začala nosiť sukne a šaty tak to zmizlo. To je nevýhodá žien s vačšími prsiami lebo tam pod prsiami nedých koža a takéto zapareniny sú časté. Aj moja teta sa stažuje na také vyrážky a je dosť prsnatá aj silná takže to má z toho.