Plochy velky zadok

Príspevok v téme: Plochy velky zadok
jolka

Mam problem mam vyrazne plochy a este aj velky zadok pritom som uplne stihla zena pricom hore nemam takmer ziadne prsia som skor sucha len dole zo zadu jedna velka plochost.jednoducho som sucha ako kon tak ma vola moj priatel.Tvrdi ze ma miluje.mam mindraky z toho ze sa chystame na prvu spolicnu dovilenku k moru ako budem vyzeratt hovorime konicek.Kamoska mi musela usit k plavkam dolnu suknicku a dozadu mi nasila asi 9plnsich masliciek aby z profilu boli vidno ze mam aspon nejaky obluk moj zadok.Proste ziaden obluk nema moj zadok jendna velka plosina a k tomu som este ten najbledsi typ co sa neda opalit.budu ruzove plavky a tu suknicku z plavkoviny uz mi kamoska usila cize dole siroka plocha ziaden zadok a hore ziadne prsia.Ma niekto vobec problem s plochym zadkom?Od 15 roov nosim len sukne ziadne nohavice koli tomuAko sa obliekat na plochy velky zadok?Trapi ma to nosim aj dlhsie pulovre je to strasne lebo som stihla len z profilu ziadna oblina len sirocha plosina.Uz som aj pocula ked som bola raz v teplakoch ta ma plochy kufir odvtedy nohavicecuz nenosim aj doma som v sukni a celu zima.Ako by ste sa vysporiadali s tymto problemom dakujem za radu.Jolka

lolol

kazda snaha marna len strata casu nic ti nepomoze a co sa tyka kardishan tak ma voperovane implantaty purplepink.vobec ani sa nepustaj do cvicenia na zadok ziaden sval ti nenarastie len ozijes svaly ale len do miery ako to mas geneticky dane.ine by bolo ak by si chcela schudnut ale sval na zadku nikdy iny nebudes mat ale mozs si dat transplantaty.

purplepink

kedze pises, ze tvoj zadok je velky a plochy mala by si skusit kombinaciu aerobneho cvicenia a posilnovania glutealneho svalstva. najdi si na internete cviky na zadok, tym ze sa ti zvacsi sval cvicenim sa ti zadok aj trosku pozdvihne, netvrdim ze budes vyzerat ako kim kardashian (to asi ani nechces :) ale urcity ucinok urcite uvidis, hlavne musim vydrzat, vysledok sa neobjavi za den, tyzden ani mesiac. a okrem posilnovania zarad aerobnu aktivitu - najlepsie beh ( tiez pekne formuje zadok a nohy) genetika je samozrejme genetika ale svojou snahou ju ovplyvnit dokazes!!!

bonbon

nic ti nepomize ziadne drepy to mas geneticky dane a s ty nic neurovis ale mozes pre ten pocit ze nieco robis pre seba ale s nulocym efektom.to ako jiekt zeny maju vyrazne plne stehna duha suche takycsi typ.mozno mas potok pekne stihne stehna hlavne partner ta ma rad

odpovedam

presne tak... drepy, drepy, drepy...
ale nechaj si vysvetlit spravnu techniku, drep nie je len o tom, ze pokrcis kolena a ides dolu a potom hore ;-)

Hihi444

Jaj nenariekaj a nevymyslaj ziadne plavkove sukne ci co :D pekny zadok si vies spravit cvicenim, a nie volanikmi :) samozrejme, to chce viacej usilia. Radim ti pozri si nejake cviky na zadok a stehna,suknami to nezakryjes :P

winki

Ako nerieš a určite žiadne ružové plavky s volánikmi,,,,to len pripúta pozornosť. A inak nechápem to prirovnanie ku konovi.....