Zatajovanie

Príspevok v téme: Zatajovanie
Otazka123

Ahojte, prosím Vás ako by ste reagovali keby sa Váš priateľ pred Vami zatajoval? Máme isté problémy, vyvolala som ich ja, ale stále sa snažíme nájsť k sebe cestu. Avšak v poslednú dobu mi hocikedy nezdvihne, neodpisuje. Proste ho neviem zastihnúť. A keď som došla k nemu domov za ním, otvorila mi jeho mama, vošla som do izby a on ma privítal, akoby sa nič nestalo, že len nepočuje mobil. Lenže to je len teraz tak, pred tým to nikdy nerobil.Potom keď sa ho na to spýtam tak mi tvrdí že si domýšľam a už je milý a chce sex, ide ku mne domov, varíme si spolu, máme pekný večer a na druhý deň ho zase neviem zastihnúť. Asi sa mi snaží niečo týmto "vrátiť". Lenže nech mi to povie na rovinu, že ho nemám otravovať, resp. povie, že nemá chuť komunikovať, ale nie že z ničoho nič sa ho len chcem niečo spýtať a už sa mu dva dni neviem dovolať.

keysha777

Nechcem ti nahovárať nič zlé ale takto sa väčšinou správaju chlapi ked majú záujem len o to aby bolo uspojení teda o sex.. Kolko ste spolu? Ako sa vyvíjal vaš vztah od začiatku?, vo vztahu by žiadne zatajovanie nemalo byt partneri by mali o sebe všetko vedieť a neskrývať sa jeden pred druhým.