Veľmi zničené vlasy

Príspevok v téme: Veľmi zničené vlasy
simonecka_005

Ahojte potrebujem poradiť . mám hrozne zničené vlasy , pretože asi pre polrokom ked som mala čierne vlasy ,rozhodla som sa že by som chcela byť blondínka takže som zostlovala a zosvetlovala.Potom som zistila že sa mi blond nepáči a prešla som na červenú ktorá sa hrozne rýchlo zmývala a tak som si zafarbila na hnedo a potom som zase chcela červenú tak som si zafarbila no zase sa to rýchlo zmývalo a dala som si čiernu ktorú som po 2 mesiacoch prefarbila na hnedú . takže si asi viete predstaviť ako vyzerajú moje vlasy teraz . podstrihnúť pri kaderníčke bola taže končeky v pohode ale vlasy sú po celej dlžke zničené , suché a zlámané . rada by som bola kebyže sa somnou podelíte o nejakú tú skúsenosť s nejakým zázračným prípravkom . premýšlala som už aj nad kreratinom ale potom čo dalej viete ...

Daduska13213

ahoj, henna je super =) ja som ju použila len raz, ale segra ju používa vždy síe jej to vlasy nezafarbí (kupuje si hnedú) ale má ich úplne skvelé potom =) ... ja som mala ten istý problém a taktiež prechádzam z hnedej na červenú a dokola a teraz mám hnedú a uvažujem o svetlej hnedej =D .. mne pomohla hlavne zmena šampónov. Prestala som používať šampóny z drogérií a najprv som začala chodiť do veľkoskladu kaderníckych a kozmeticýhc potrieb odkiaľ som ich kupovala a teraz objednávam zo stránky parfums.sk (či tak nejak to je) matrix značku a používam len to a ako končeky sa mi rozštiepia ale to idú tak 2 - 3 cm dole za pol roka takže nič strašné =)

winki

Žiadny zázračný prípravok neexistuje!!! Treba pravidelnú starostlivosť.

1. ostrihať konce
2. zbytočne nepoužívať všeliake balzamy a masky. Daj si šampon a potom nejaku jednu masku, ktorá ti vyhovuje.
3. pravidelne po umytí opláchnuť žichlavovým odvarom
4. môžeš skúsiť aj zábaly hennou, ale pravou bezfarebnou a nie z DM....fuj
5. pravidelne konce ošetrovať kokosovým resp. makadamovým olejčekom
6. mne sa celkom namiesto balzamu osvedčil glis kus kúra na rozcesavanie v spreji bezoplachová
7. nefarby, nefénuj, nekulmuj, nevyrovnávaj, kým sa ti nedajú ako tak dohromady
8. kľudne vyskúšaj domáce recepty na nete ich je kopa ako napr. olivový olej, vajce a tak dalej.