Lieky na uzkost

Príspevok v téme: Lieky na uzkost
emma18

Prosiiiiiiiiiiiiim o radu,

bola som u psychologicky nakolko trpim uzkostami a ta mi odporucila aby som si dala predpisat aj lieky-anxiolytika u psychiatricky a ze to mam kombinovat. Prosim Vas ake lieky na uzkost vam predpisali? a pomahaju vam? ako dlho ich beriete a da sa z toho dostat uplne?

Ďakujem za info

RNG

Moja zdena berie obcas na depresie aj uzkost z davov, vytazok z lubovnika, taky co obsahuje narazovu davku 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu.
ZXoalbohu velka vacsina vytazkov z lubovnika tuto potrebnu davku nezabezpeci, ale mozes ju najs v 3 kapsuliach produktu fiermy Paradise Herbs, pod menom St Johns Wort.

Posobenie je asi po 1.5 az 2 hodiny, trva vyse 8 hodin a tato narazova davka sa nesmie opakovat viac, nez raz za den a len v pripade nutnosti.
Nie je to navykove
Clovek nesmie byt zasvisly na liekoch a podla moznosti, pokial to nepotrebuje ani na potravinovych doplnkoch.
Na ukludnenie je aj zmes vitaminov B pod menom stress B, a aminokyselina z caju pod menom L-theanine(davka 2 x 400 mg) a tieto mozno brat aj pravidelne bez problemov, najma vitaminy B sa zidu na hromadu procesov v tele.

emma18

zewa: lieky sa daju brat aj pocas tehotenstva? tak to som naozaj netusila. a prosim ta ako dlho si to brala? mesiac, rok ?
chcem ta poprosit ak by si mala chut a cas so mnou pokecat radsej by som si pisala cez mail. moja mail je silvia92@post.sk
Budem ti velmi vdacna :(

zewa

Lieky sa daju brat aj pocas tehotenstva.
Ja som brala vselijako, podla stavu mi davku prirposobovala psychiatricka. Niekedy raz denne, niekedy trikrat. Ale nikdy som pocas jeho uzivania necitila uzkosti. To som tym chcela povedat.

emma18

zewa: ahoj, dozivotne? pfuuuu no to by bol asi problem, neviem si to predstavit. ja lieky nechcem ziadne ale aj psychologicka mi povedala ze kedze to mam cca 6 rokov tak to nebude take jednoduche. A dalsia vec je ta ze by osm chcela dieta a to nebudem moct brat nijake lieky. bojim sa toho ze ked ich vysadim co bude ale aj toho ked ich zacnem brat ako mi bude :(

zewa

Tvoja psychiatricka pozna lieky na uzkost, nemusis hned prist aj s nazvom :)
Ja som brala Spitomin. Zabral vzdy.
Po vysadeni mavam stavy uzkosti, ale uz sa nenecham tak pohltit. Uvidime ako to bude v buducnosti. Ci sa k liekom vratim alebo nie. Hlavne ta psychoterapia popri liekoch je dolezita. Napadlo ti niekedy, ze by si na liekoch ostala dozivotne? Lebo nie vzdy sa podari vysadit. Bol by to pre teba taky velky problem?