Manzelova nevera

Príspevok v téme: Manzelova nevera
cherrie82

Zdravim, chcela som sa spytat na Vas nazor ... Mali sme celkom pohodove manzelstvo, az na fakt ze manzel na mna dlhodobejsie tlacil, aby sme mali dieta, resp. 5 rokov, sme spolu 11, od mojej 20. Pochadzam z komplikovanych rodinnych pomerov, kde deti "trpeli"za to, ze sa narodili velmi mladej a nevyburenej zene. Zaciatkom roka sme kupili dom a vo mne sa akosi pohli materske pudy ... Vybavovaciek okolo domu bolo neurokom a priznam sa, ze som si presla 3 stresujucimi mesiacmi. Manzel zostaval v poslednej dobe velmi podrazdeny, domienala som sa, ze je to tlakom ... ale po prestahovani a ziadnej pozitivnej zmene v jeho spravani som si uvedomila, ze to nie je v poriadku. Posledne tie uvedene mesiace som vyrazne kontrolovala jeho telefon, ale ani zmienka o nevere. Jeho pristup sa nemenil k lepsiemu, ba k horsiemu ... totalny nezaujem ... flegmatickost, kavicky ... a stale niekde lietal, zacal si pustat hudbu ako maly chlapec ... vikend zacal pre nas kriticky, uvedomila som si, ze to, co si nechcem pripustit je pravda ... Konfrontovala som ho, no len okrem "spiny"na kamaratov nic nevytiahol, zacala som pocuvat ... vzdy ked sme zacali hovorit o jednej kolegyni, tak sa obzvlast rozhovoril... Konfrontovala som ho opat a priznal sa k 3 mesacnemu mimomanzelskemu pomeru. Zrutil sa mi svet. Po narocnej noci sa rozhodol ostat, samozrejme s akceptaciou, ze pomer ukonci ... Dnes po mesiaci, ma vraj lubi a chce ma milovat, ale sama neviem, s dotycnou je podla mojho nazoru stale v kontakte. Nedalo mi a pozistovala som si o nej informacie, vraj paralelne s pomerom s mojim manzelom , mala/ma pomer s inym zenatym. Mam pocit, ze moj manzel ju nedokaze dostat z hlavy. Ale zase aj ja musim povedat, ze ja som mu ten mesiac nedala oddychnut, stale som riesila, co, preco, ako ...
No zisteni informacie, ze bol jeden z viacerych, mi odlahlo, ze nie je taka skvela, ako hovoril. Chcela by som pocut Vas nazor. Uz som mu 2x umoznila odist, ale stale zostava ... ze chce byt so mnou. Mam mu povedat, co som sa dozvedela? Chcem s nim zostat, ale nie za cenu, ze stale bude mysliet na tu druhu ...

alex_alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK, GIGOLO, MILENEC, MLADÝ ZAJAČIK, PROFESIONÁLNY MUŽSKÝ ESKORT PRE SOLVENTNÉ ŽENY BRATISLAVA, masáž vagíny, kamarát s výhodami, sexualne služby, platený muž na sex. Som optimisticky naladený, vyšportovaný gentleman Alex z BA, 34 r, 189cm, 94kg. Nefajčím, zaujímam sa o zdravý životný štýl a pozitívne myslenie. Budem partner na strávenie večera u teba doma, na hoteli. Viac info: spolocnik.weebly.com

cherrie82

kkaffik, mas uplnu pravdu, ja som trosku potrebovala pocut aj takyto nazor. Som si uplne vedoma, ze mam na tom obrovsky podiel viny a sam mi to povedal, ze on uz kapituloval ...
Co sa tyka jeho milenky ... o jej nerestiach nevie, stale o nej hovori velmi pozitivne. o jej nerestiach a prelietavosti viem len ja.

kafe

cherrie, este by som doporucila navstivit manzelsku poradnu. Nestranny pohlad niekoho skusenejsieho by vam mohol pomoct to ustat a mozno aj dat do poriadku. Len preboha si teraz nerobte dieta. To skutocne odlozte na neskor, je na to ozaj vazny dovod.

Prezyvka55

manzel567 ja v dobrom vztahu :) ani ja ani priatelka chyby nerobime a ak hej tak ich po sebe dame doporiadku :)

manzel567

Prezyvka - ked manzelka oskrela auto, vybavil som poistovnu, isiel na obhliadku, vybavil autoservis, prebral a doviezol som jej ho naspat a este som jej ho medzitym vycistil, kedze na nom nejazdila a bol na to cas a za to mi dala pocitit, ze som chlap... Vsak ja som to urobil z lasky k nej! A ona zase urobila kopu veci, ktore som ja pokaslal z lasky ku mne.
Preboha ludia v akych vztahoch to zijete? Som snad mimozemstan???

Prezyvka55

manzel567 no rozdiel v tom ze ked nieco poserie muz a zena je v tom ze nakoniec to vzdy aj tak musi dat dokopy chlap.
Napriklad muz rozbije auto.
Musi to dat doporiadku, este aj na neho zena nadava.
Zena rozbije auto. Neda to do poriadku plus nevie strpiet muza ktory k tomu nieco povie.

A sex je tiez dolezita vec vo vztahu. Nevravim ze sa ma riesit neverou. Ma sa riesit rozchodom. Ked si dvaja v tomto nevyhovuju tak nevidim dovod aby boli spolu.

manzel567

Chod od neho, kym nemate deti, ked mu na neveru stacil nedostatok sexu. Co ked budes mat komplikovane tehotenstvo a nebude sex? Zase nevera? Co ked po porode nezhodis kila a nebude mat chut na sex s tebou - opat nevera? Navyse ked je ona taka povrchna, tak to musel vycitit a islo mu ciste o sex, cize je povrchny aj on. Vidi, ze je to slapka a ze teda u nej nema sancu na vztah, tak si pri tebe pocka na dalsiu prilezitost. Vie, co si v detstve prezila a keby ta skutocne miloval, tak by ti nikdy takto neublizil! Ja som z rozvratenej rodiny a vazim si vztah - manzelke som povedal, ze urobim vsetko pre to, aby sme boli do smrti stastni a dari sa mi to uz vyse 20 rokov. Zakladom je, ze chapem jej mysleniu a robim vsetko tak, aby som ju nenervoval tymi typickymi chlapskymi vrtochmi (ked nieco zle urobi, oskrie auto, nieco strati a pod. - chlapi taketo malickosti obycajne strasne riesia, namiesto toho, aby boli radi, ze sa jeho milovanej nic nestalo a samozrejme kazdy den aspon jedna pusa iba tak z lasky) a neublizoval jej citom, kedze vy zeny na ne primarne fungujete. Myslim si, ze zakladom pevneho vztahu je predovsetkym dobry muz - zeny na vztah maju ovela vacsiu prirodzenu preddispoziciu a preto by som chlapovi, ktory zlyha neodpustil, lebo v tomto pripade je recidiva len otazkou casu... Drzim palce!

kafe

uvedomujes si, ze ty si si sice riesila "svoje bolaky" z nestabilnej rodiny z ktorej pochadzas, ale na ukor JEHO potrieb? Ta potreba trochu zit a dat do popredia seba, ked si uz v manzelstve.. no neviem, dost sa ti to vypomstilo. Na 11 rocny vztah, ktory sa riadne dlhu dobu nikam neposuval, sa chlapikovi ani nedivim, ze skoncil s inou. Ako inac ta uz mal upozornit, ze: HALOO! Aj ja som tu, som sucast tvojho zivota a potrebujem ta, nase dieta, rodinu... Myslim, ze on tvoje potreby respektoval dost dlho, ale to sa tiez neda donekonecna. A namiesto ultimat, ci rozvodu mas na krku neveru. Myslis, ze rozvod by si predychavala lahsie ako neveru?
Co ti vadi na tom, ze sa sprava akoby sa nic nestalo? Ako by si si predstavovala, aby sa spraval? Ma plakat? Nosit ti kytice? Starat sa o vsetkov domacnosti, aby si bola spokojna? On len cakal, kedy KONECNE budes chciet dieta... a proste nedockal sa. Zoskratoval, co uz. Stava sa. Mas na tom velky podiel, dievca.

cherrie82

neviem, ci by mi dokazal odpustit, vzdy zalezi aj od situacie... Ked sme o tom diskutovali, ze preco sa to ozaj stalo, povedal, ze mal nedostatok sexu a ze niekedy som to len absolvovala ako povinnu jazdu ...

cherrie82

Neviem, stale som to presunavala, chcela som nieco dosiahnut v praci, kedze nemam stabilne rodinne vazby a po pri tom som studovala ... Najprv ani nebolo kedy a potom som mala pocit, ze potrebujem trochu zit, nielen chodit do prace, do skoly, starat sa o domacnost ... Ked som o tom zacala hovorit, ze uz by som chcela, akoby na to nereagoval ... a presuval, ze nech pockame do dovolenky a nakoniec som zistila, ze to bolo na zaciatka ich nevery ...