''Vztah'' na dálku?

Príspevok v téme: ''Vztah'' na dálku?
kat94

Zdravím, chtěla bych se na Vás obrátit se svým problémem. Právě jsem celý měsíc strávila ve Francii a zamilovala se tam do jednoho Francouze. Nejdříve se tedy po mě pořád díval, když se pořád k ničemu neměl, vyzvala jsem ho na procházku a od té doby jsme byli ''spolu''. Večery jsme trávili společně, ať už na procházkách, koukáním se na film, návštěvami města, chodili jsme na společné výlety, také jsme spolu začali spát atd...strávili jsme opravdu hezké chvilky, takto to trvalo zhruba 2 týdny a pak přišel datum mého odjezdu a samozřejmě otázka, co bude dál. Byla jsem jeho první, sám přiznal, že se mu vše, co se mnou zažil, velmi líbilo, ale že se bojí, že kdybychom šli do takového vztahu na dálku, kdy bychom se vídali max. co 2-3 měsíce, mohlo by se něco pokazita tím by se pokazil i dojem z tohoto období, které jsme strávili spolu. 2 týdny pro něj prý nejsou dostatenčé na to, abychom spolu chodili i nadále, není na to připraven. Domluvili jsme se tedy, že zůstaneme kamarády, budeme si psát a v září, kdy znovu nastoupí na svou školu v Paříži, ho budu moci navštívit, opět spolu strávíme nějaký čas a uvidíme, co dál, jestli má opravdu cenu si něco takto začít, nebo ne. Co si o celé té věci myslíte? Tedy kromě negativních názorů, že vztahy na dálku za nic nestojí (ano, vím to, znám hodně případu, zároveň ale i těch, kteří to zvládli). Má cenu něco očekávat?

oeo

za mesiac ste stihli zaľúbiť sa, spolu chodiť a aj spať? Naozaj od toho očakávaš niečo viac, než len letný románik? Naozaj veríš, že si bola jeho prvou? Naozaj si myslíš, že v tej chvíli, keď išiel s tebou do postele, chcel dlhodobejší vzťah? Veď vedel, že tam budeš už len 2 týždne.

Sám to povedal, 2 týždne s tebou nie sú dostatočné, aby s tebou chodil. Odpovedz si sama na otázku: ak by si bývala v Paríži a bola mu nablízku, chcel by s tebou chodiť? Nebola to len z jeho strany výhovorka?

Prepáč, že ti beriem ilúzie. Bolo to z tvojej strany nerozumné, mať sex s niekým, koho vlastne ani nepoznáš, kto býva ďaleko a o kom ani nevieš, aký je jeho skutočný vzťah k tebe (za tak krátky čas sa to naozaj nedá zistiť). Navyše, bola si to ty, kto inicioval ten vzťah. Prosím, druhýkrát už neurob takú chybu. Neponúkaj sa tak jednoducho, nech by bol ten muž akokoľvek krásny a príťažlivý. Čo z toho, ak necíti to, čo by mal? Muž má o teba bojovať, dobývať ťa. Ten Francúz, keby bol naozaj zaľúbený, by bojoval... Je mi to ľúto.

Lucia 453

Sám ti povedal ako to vidí: 2 týdny pro něj prý nejsou dostatenčé na to, abychom spolu chodili i nadále, není na to připraven.