Marihuana a zlé stavy

Príspevok v téme: Marihuana a zlé stavy
JimmyD

Dobry večer,
včera som mal trávu z jointa asi tak 5-6 možno trocha viac ťahov, no a nezapôsobilo to na mňa dobre zo začiatku smiech a potom stavy, že mi to už neskončí, cely som sa triasol a psychicky mi nebolo dobre. Potom som celu noc zvracal z toho a stale sa mi tocila hlava a zase som sa bol ze mi to tocenie hlavy už neskonči. Už som mal tiež zlé stavy a proste ja ani neviem či sa mi podarilo si to niekedy vychutnať, keď vidim ludi ako su zhuleny a smeju sa a citia sa dobre, vlastne ja som ten pocit ani ešte nemal. Napriklad tem kamarat čo mal somnou toho jointa mal tak jak ja z toho a nebolo mu nič zle tak ako mne. Mam pocit že to na mna posobi ako silny halucinogen proste sa mi všetko zda byt nerealne, a nejak si furt naevokujem že to neskončí a stoho ma ide potom drbnůt. Napriklad keď som bol vtedy z toho jointa sfajčený tak som nalieval kamaratovy kofolu a mne sa zdalo že som mu už nalial plny pohar a zdalo sa mi že mu to nalievam už aj niekolko minut no popri tom mal iba nejak 5 centimetrov od spodku naliate a mohlo to trvat tak maximalne 3 sekundy a mne sa zdalo ze to trva dlhšie - z tohoto som sa zase naplašil že neni somnou niečo v poriadku a že ostanem taky nafurt... Proste je možne že mi bude niekedy z toho tak ako ma alebo si to uz radsej nemam vobec dať? Nejaké rady a názory, poprípade pomoc ak sa vam uz nieco podobne stalo
JimmyD

Nihilistka

No ak je spek silny a nemas vybudovanu toleranciu, tak 6 slukov je vela. Dalsi faktor je kvalita/druh travy, ktoru fajcis, potom spolocnost v ktorej sa nachazdas, ci ti je s nimi pohodlne a celkove psychicke rozpolozenie. Dalsie faktory su neovplyvnitelne a to, ako niekoho organizmus reaguje na travu. Trebars ludia s nizkym tlakom mozu mat blbe stavy. Celkovo, trava vobec je dost precenovana, neviem naco to hulis, ked ti to nic nedava.

troll

Tak si netahaj 5-6 krat ale len raz a uvidis co to stebou spravi....za 10 min budes vedet ci si natom zle alebo mas dobru naladu.

Stawyy

Cauťe ja som malmto iste ties uš hulim 6 rokou no ja vam poviem len jedno vietenco pomaha ked ste us velmi sfajceni a chcete abinto prestalo tak vipiti pol litra vodi a ok :D vsetko porodku

jebko

Húlil som dva roky tak sporadicky ,nemal som žiadny problém ,až nakoniec po jednej dávke som dostal úzkosti ktoré som mal permanentne pol roka až som musel zájsť k psychiatrovi ,klasická predispozícia ,,tiež som mal podobné názory ako Haluzatko ,ale kto nezažije nevie ...

Haluzatko

Agness, ty si sama o sebe psychicka porucha. A take mudrosti si nechaj. Ked ma raz niekto preddispozicu k tomu aby sa mu vyvinula nejaka psichycka poruka, pripadne v mensej miere nejakou trpi, tak fajcenie marihuany to nijak nezhorsi, ani nic podobne. Marihuana nieje LSD pre boha.

Teraz k veci, ja fajcim weed uz pomaly od 14. rokov a na zaciatku som sa tiez niekedy stretla s podobnymi stavmi. Zacinala som s jednou kamaratkou a jej sa nikdy nic podobne nedialo. Je to asi o tom, ze niektori ludia tieto stavy nevedia akceptovat. Ale cuduj sa svete mam 25 rokov a nic podobne sa mi nedeje. A nehulim nejak casto. Upravilo sa to, alebo skvor som si na to zvykla. Je to psychotropna droga, vsetko je v hlave, ako si urobis tak mas. Suhlasim s nazormi, ked chces hulit, hul, len hul menej. Daj si prask, dva a dobre.

prezývka3456

ja ss hcem opýtať, skusala som trávu viackrát ale ani raz ni z nej nič nebolo proste žiaden stav pocit stastia nič, vie niekto prečo?

Agnes989

Trava moze u niektorych ludi vyvolat schizofreniu alebo ine psychicke choroby, tak uz viac nehul. Mnohi hulici tuto drogu zlahcuju, ale ona vobec nie je taka nevinna. Niekto to moze hulit roky a nebude mat ziadne problemy, inym to privodi velke psychicke problemy a niektori sa z toho nemusia vyhrabat uz nikdy a rozvinie sa u nich psychicka choroba. Tebe ten stav teraz este zrejme prejde, ale urob sluzbu svojmu telu a sebe tym, ze s tym skoncis, lebo nabuduce to uz prejst nemusi.