Manželka si ma nevšíma...čo mám robiť?

Príspevok v téme: Manželka si ma nevšíma...čo mám robiť?
Bagoj29

S manželkou (má sme spolu 9 rokov, s toho bývame spolu vo vlastnom rodinnom dome 4 roky a 3 roky sme manželia a máme 3 ročného syna. Po materskej dovolenke sa vrátila manželka do práce kde pracuje od skorého rána do 15-tej. Niekedy aj 6 dní do týždňa. Ja som tiež v práci 5 dní do týždňa. Mám 32 rokov a moja manželka má 27 rokov. Syn chodí od septembra do škôlky. Môj problém je v tom, že zhruba počas toho ako ostala doma na materskej si ma manželka akoby prestala všímať, dostávam od nej menej a menej pozornosti a okrem iného sme mali obdobie kedy sme nemali spolu sex aj mesiac a keď hej tak len na môj podnet alebo dobiedzanie. Hovoril som si, že to prejde, že teraz toho má veľa, teraz má mnoho starostí s dieťatkom. Tak som to len tíško pretrpel. No neprestalo to ani potom čo sa vrátila do práce. Prestala mi hovoriť „ľúbim ťa“, prestala sa sama od seba ku mne túliť, prestala mi sama od seba dávať pusu, prestala ma objímať. Všetko urobí až po mojom podnete, inak si sadne, ľahne vedľa mňa ako by som bol iba jej spolubývajúci. Zmizla z nej vášeň, neha a iskra ktorú som na nej tak miloval. Nevšíma si moju snahu, akoby neoceňovala moju snahu, moju starostlivosť a moju všímavosť. Pretože ja sa snažím, pomáhať jej s domácimi prácami, so starostlivosťou o dieťa, venujem sa synovi aj jej, snažím sa byť príkladným otcom a manželom, snažím sa jej vo všetkom vyhovieť a urobiť všetko tak ako si to ona želá. Robím kompromisy, keď treba tak ustúpim, chválim ju pred rodičmi, kamarátmi, kolegami. Hovorím jej ako ju veľmi milujem, preukazujem jej lásku, hladkám ju po chrbte, držím ju za ruku, synovi pred ňou hovorím ako sa všetci traja ľúbime. No to všetko ostáva akoby bez povšimnutia. Keď sa ju opýtam či ma ešte ľúbi tak mi povie s úsmevom „trošku“ alebo niekedy mi povie „áno“ ale sama od seba nepovie. Keď sa s ňou o tom rozprávam tak mlčí nevie mi nič na to povedať. Cítim sa byť nepochopený a zbytočný. Čím viacej sa snažím starať o dieťa, domácnosť a ju, tým je to asi horšie. Sex máme 4x do mesiaca aj to len a len po mojom podnete a dobíjaní. Raz som skúšal zámerne sa jej vôbec nedotknúť ani pusu jej dať, tak prešlo 8 dní kedy večer v posteli položila ruku na moje plece. Bohvie koľko by prešlo času bez sexu, keby som sa o to nepokúsil ja? Nechcem nič zvláštne od nej len jej pozornosť, všímavosť, prítulnosť a malý prejav lásky, aby som cítil jej oporu. A ako čerešnička na torte bolo moje náhodné odhalenie jej flirtovania s 20 ročným chalanom cez FB chat. Zabudla sa odhlásiť a ja som si všimol akési čudné správy. Kde neznámi chalan ju požiadal o pridanie medzi priateľov a ona miesto zamietnutia po zistení o koho ide si s sním začala zoznámku na konci ktorej mu napísala ako jej lichotí, že má o ňu záujem mladý chalan. Na moje a jej šťastie to ukončila tým že je vydatá a má dieťa. No svojej kamarátke sa s tým hneď pochválila, že ju balí mladý chalan a že jej to normálne zdvihlo sebavedomie. Tým istým sa pochválila na inom fóre, kde som registrovaný aj ja len o tom asi nevedela. Miesto toho aby sa kamarátkam pochválila, že jej manžel jej pripomína ako sa jej veľmi páči, aká je sexi, ako ju manžel ľúbi, ako sa jej manžel snaží...Neviem čo mám robiť. Poraďte mi prosím. Podľa vás ma moja manželka ešte miluje, alebo ma berie už ako samozrejmosť ako rutinu, že som pri nej a robím všetko o čo ma požiada? Kde robím chybu? Čo mám robiť? Mne na nej fakt záleží a milujem ju rovnako ako 9 rokov dozadu. Možno to iba zbytočne nafukujem, neviem, ale trpím nedostatkom lásky z jej s strany inak je to príkladná mamička aj žienka domáca. Ďakujem za každý podnet.

PabloF

podobny:
Vidím tieto možnosti:
1) má frajera
2) je unavená z dieťaťa
3) je chorá (antika a ktovie čo ešte)

Typujem možnosť 2+3.

Založ si vlastnú tému a zverejni e-mail ak to myslíš vážne.

Slobodna

Máš pravdu, žene, ktorej prestal chutiť sex s vami jednoznačne muselo prepnúť :) žiadna iná možnosť určite neexistuje.

5.5 elsa

zhnusili sa jej muži , vnútorne vychladla ,alebo odpor k mužom neviem nie som psychologička ale môže byť s toho pôrodu či nemala bolestivý pôrod neviem nezabrala jej epidurálka ak nejakú mala,odkedy ju nezaujímajú muži možno má nejaký problém a ty by si sa s ňou mal porozprávať čo ona vlastne prežíva vnútorne len či sa bude chcieť rozprávať až je to nejaký uzavretý typ,ale si jej muž ....

podobny

Slobodna Dnes 13:15 - a preco si myslis, ze za to moze Bagoj, alebo jeho zena ? Chyba nemusi byt inde. Proste jeho zene, ako mojej preplo a uz ju to omrzelo.

Je jasne, ze zena, ktora sa len podvoli, z toho uspokojenie nema. Ved Bagoj pisal, ze ho to hneva, lebo to robi z donutenia. A co ma/me/ robit, dat sa vykastrovat, aby sa netvorili dalej spermie ?

Isteze, clovek robi chyby, ale nasou jedinoj je asi to, ze chceme zenam dobre, pomahame atd. Len z pohladu zien, je to nuda. A teraz co, mame hrat nieco, co nie sme ? Tvarit sa ako macovia a spravat sa tak ?

Slobodna

Bagoj29: hej všetci sú vedľa, ty odmietaš akúkoľvek pomoc, resp. si priznať, že chyba nie je (iba) v nej ale aj v tebe. A Bergana predsa nemôže byť v žiadnom prípade tvoja žena, lebo tvoja žena je v posteli dokonale uspokojená.
Ty nehľadáš na fóre pomoc, skôr poľutovanie.

podobny

5.5 elsa Dnes 13:09 - neviem, ako u Bagoja, ale u nas je to tak, ze zena nema chut na sex vobec. Volakedy sa aspon uspokojit vedela aj sama, ale ani na to nema chut. Nema chut ani na chlapov obecne.

podobny

Bagoj29
Dnes 13:06

lepsie, ked sa poradis na fore, akoby si hladal riesenie mimo nej u nejakej milenky.

U mna je to tiez tak. Mohol som s nou riesit, ale ona nic riesit nechce, poklada to za uzavrete. Nevie pochopit, ze muzovi sa tvoria spermie a so svojou zena nema zaujem o sex a onaniu na nej, ale o poriadne milovanie.

Myslim, zeby sme mali vyskusat o hodne menej sa starat o zeny, viac ich ignorovat a neskakat okolo nich. Dat im menej pozornosti. Lebo ony su spokojne a nic ich netrapi. Keby to bolo opacne, som zvedavy, akoby sa k tomu postavili zeny.... To muzi by boli leniva a bezcitna haved a hned by im kazdy daval za pravdu. Zato pri opacnej situaciu muz len dobiedza a nechape chudinku zenu, ktorej je to fuk.

To nie my, ale ony by mali nieco robit....

5.5 elsa

nečítala som to všetko ale tu je problém že ona nemá chuť na sex?a s iným by mala chuť na sex? či sa už všetko vytratilo čo bolo medzi vami a výhovoriek je vždy veľa

Bagoj29

slobodná:
Zase vedľa. Ja predsa neriešim najskôr problém niekde na fóre a potom s ňou. S kôr naopak. veď to s ňou riešim už dávnejšie-teraz som jej to len znovu pripomenul, že už ma to fakt serie-ale ked ona nevie povedať čo jej je - alebo nechchce tak čo mám?

podobny

5.5 elsa Dnes 12:47 - ona chodi von, kde ja niesom doma. Obcas postrazim maleho a ide sama s kamaratkami. Omnoho castejsie, nez ja...

PabloF Dnes 12:50 - to je vsetko.