Priateľkin mužský odtien hlasu - vadí mi to

Príspevok v téme: Priateľkin mužský odtien hlasu - vadí mi to
boyfriend

Zdravím všetkých,
pred necelými dvoma mesiacmi som spoznal cez kamošku jednú babu. Celkom pekná baba, blonďatá, aj telesne sa mi páči rici cici aj povahovo môže byť aj keď mi na nej vadí, že sa občas vulgárne vyjadruje, ale ktorá dnes sa tak nevyjdruje však. Ale chcel som o inom. A to, že bola mi sympatická keď držala jazyk za zubami, ale keď začala rozprávať tak ma zarazil dosť jej hlasový prejav. Narovinu poviem, že má hlasisko ako chalan. Taký mužský nádych hlasu, hovorí sa tomu prekúrený hlas. Proste ako by bola preoperovaný chalan. Nepáči sa mi. Vyzerá to ako tí transvestiti čo majú telo ženy, ale hlas im zostane ako chlapovi. Ja neviem prečo to má takto, ale odvtedy sa mi znepáčila a neviem ako jej to povedať že takú ju nechcem s tým chalanskym hlasom. To mi na nej vadí, ja chcem dievča/ženu, ktorá má hlas normálny ženský a nie také čudo. Neprejavuje sa to u nej vždy len v určitých úsekoch reči. Neviem či má nejaké ochorenie, hľadal som na webe a jedine čo mi z toho vzišlo je že buď je na príčine štítna žľaza alebo veľa mužských hormónov či ochorenia hlasiviek. Je pravda, že dosť fajčí a pije občas už od 14 začala, tak žeby toto bolo na príčine? Ja neviem ani prečo vám to píšem, ale uvažujem že jej dám kopačky lebo aj kamoši sa mi smejú že chodím s mužatkou alebo že ona je v skutočnosti preoperovaný chlap. Jej vek je niečo okolo 30 nebudem upresňovať bližšie. Ja viem teraz ma tu skritizujete, že také blbosti mi vadia a bla bla, ale mne to vadí dosť. Kamoška mi ju dohodila lebo ja som sa jej páčil aj ona mne troška, ale ten hlas... no hrúza na taká babu. Má to z toho, že fajčí alebo aj Vďaka

Slobodna

Dobre priznávam, chlap s vysokým tenkým hláskom by na mňa tiež pôsobil asexuálne ale ak by tento svoj nedostatok dokázal vyvážiť žiarivo omračujúcou osobnosťou...

MultiLevel

Pockaj, ty s nou uz chodis? To som akosi az teraz precitala....a to akoze doteraz ste sa nebavili spolu, ona nehovorila a zistil si to az teraz? Fuuu....No bud si este velmi mlady, alebo si taky hlupucky. Jasne, aj hlas cloveka sa ti musi vo vztahu pacit, ano, to beriem. Ale mal si sa s nou rozpravat nez ste zacali spolu chodit a nie zistit po neviem akom case, ze ahaaaa, ale ved ona hovori ako chlap....
Tak sa s nou normalne rozid. Co mas povedat, to si uz ty vymysli.....

LMarika

Chcel si len radu, ci je, alebo nie je tvoje dievca preoperovany chlap a mam z teba taky pocit, ze ak by si si bol na 100 percent isty, ze to nie je chlap, tak by si s nou aj rad zostal, ale preoperovaneho chlapa nechces, tak prosim, nech sa paci, tu ju mas: Vsimni si, ake nosi cislo topanok. To ju prezradi. Ak je zena, tak 37, 38, 39, 40 by molo byt O. K. Ak ma ale chodidla rovnako velke ako ty, pripadne este vacsie, tak je to naozaj preoperovany chlap a v takom pripade utekaj od nej/od neho, kade lahsie! Velkost chodidla sa pri operacii pohlavia nemeni, to sa moze tak jedine v rozpravke o Popoluske a ako dobre vieme, skareda Dora pekneho princa aj tak neziskala, hoci aj nebola preoperovany chlap. Ak ma ale tvoja priatelka nozicky 37, tak sa upokoj, je to len zena s hrubsim hlasom. Ja by som tiez nechcela do vztahu byvalu lesbu preoperovanu na akokolvek pekneho muza, tak v tom ta chapem.

Maoam

kedze sa ti paci iba troska a vlastne z nej nie si vobec hotovy, tak sa normalne rozid, boze co je na tom, poznas ju dva mesiace

bab s peknou postavou, ale neprepitych, neprefajcenych a predstav si, mozno aj NIE vulgarne nadavajucich a vzdelanych najdes habadej

Maoam

mne sa zda skor zaujimave, ze si si vybral babu, ktora od 14 pije a asi aj fajci a vulgarne nadava

tak ale proti vkusu...

lmlkdjir

Poznám to dobre taký hlas ako vyzneje. Mal som spolužiačku na strednej s takým hlasom a nezneje to pekne a príťažlivo to ti verím. A je to z prekúrenia a asi aj z prepitia ktovie.

zrrrr

jasnacka ze to ma z kurenia a mozno aj kurenia vtakov :-D A ked este aj pije ostre tak si do**bala hlasivky totalne. Mozu byt za tym aj caste zapaly hrdla ono to ma moja teta taky hlas ale ta nekuri ani nepije len casto chora bola tak z toho sa jej to tam nejako pos*alo. U tej tvojej bude na pricine len fajka a alkohol. Ako vobec mozes chodit s takou co pije, kuri a este aj vulgarne slova pouziva. To robim ja a nepotrebujem este aj taku babu co sa sprava ako ja. Darmo ze je blondata ale taku by som ja nebral a este s vykurenym hlasom. Ked sa ti nepaci co sa ani nedivim tak ju posli k vode. Co riesis???

Slobodna

Má to z toho, že fajčí.
Chlapi vy ste veľmi zvláštne stvorenia. Vy máte milión chýb, ktoré nám tiež vadia, ale dokážeme ich tolerovať, ale vy chcete dokonalú ženu, bez akejkoľvek chyby. Prepáč ale koľko máš rokov? Vyberáš si ženy podľa zvláštnych kritérií. Samozrejme je otázne na aký účel si ich vyberáš.
Ďalej by ma zaujímalo na čo si vlastne pýtaš radu, to predsa musíš vedieť ty sám, čo si ochotný tolerovať a čo nie. A čo sa týka kamarátov...hovorí sa: Kamarát taky rád! zauvažuj či sa ti neposmievajú len zo závisti, aby si neskôr toho istého kamaráta, ktorý sa ti posmieval a snažil sa ti ju vyhovoriť, nevidel s ňou ;)