Prestala hovoriť: Ľúbim Ťa

Príspevok v téme: Prestala hovoriť: Ľúbim Ťa
icebreaker

Ahojte.
Mám vzťah s jednou úžasnou babou. Nie sme spolu dlho, ale je to pohoda. Teda, kým neprišli moje "čierne" myšlienky. Na začiatku sme si stále hovorili, ako sa ľúbime. Teraz mi to prestala hovoriť skoro úplne. Ja jej to hovorím, ale (priznávam), viac asi preto, aby som to počul od nej - aby mi to opätovala. Začínam sa obávať, či ma ešte ľúbi. Ale možno je to len moja malá sebadôvera. Fakt neviem. Môže baba prestať ľúbiť z ničoho-nič? (Teraz má nejaké problémy - maturity a tak... Nestíha... Môže to byť spôsobené aj tým?) Skúste mi niekto poradiť. Ďakujem.

lenka3

mne sa stalo presne to iste. chodim s priatelom skoro 3 roky a na zaciatku mi stale pisal ako ma lubi a chybam mu... a teraz som to uz nepocula tak dlho ze ani nepamatam....o to je to horsie ze je teraz v rakusku a keby mi to napisal tak to zohreje aspon pri srdiecku,...neviem preco je to tak je to tazke a nemozem to zmenit, a mam pocit ze to dost boli

zabka

Mne sa stalo presne to isté..na začiatku sme si to tiež dosť často hovorili a teraz mi to už málo kedy povie...tak som sa partnera opýtala, že prečo mi to už nehovorí..a v podstate mi povedal to čo už písala Soraja..a tiež mi povedal, že keď bude chcieť tak mi to povie,ale nie 25x denne..je mi to ľúto..ale nijako ho neprinútim...možno je to stresom..veľa šťastia

Soraja

icebreaker m,ne moj tiez prestal vraviet ze ma lubi, povedal, ze ked to nevravi, neznamena ze to tak nie je, ja viem ma pravdu,ale clovek proste potrebuje pocut mile slovo a hlavne ked s tym druhym travis velmi malo casu, tak myslim, ze je to potrebne. no neviem preco su nas epolovicky take. Ale nutit ich do toho nemozme.