Deodorant

anjelicek

ahojte,ja ked si dam gulocku tak mi to ani nezaschne a ked si dam tuhy,tak mam flaky a ked sprej,tak akoby nic,potim sa stale a stale.nic nepomaha

Ivka 1

Tento ste už skúšali?
Aloe Ever-Shield (92,1 g) - tuhý dezodorant bez hliník. solí
Poskytuje účinnú ochranu proti pachu potu v podpazuší a môže sa aplikovať priamo po sprchovaní bez pocitu štípania. Táto jemná formula so stabilizovanou aloe vera neobsahuje žiadne drsné alebo škodlivé antiperspirantné alumíniové (hliníkové) soli, ktoré sa nachádzajú v mnohých dezodorantoch dostupných na trhu. Hliník je toxický kov. Hlavné účinky priveľkého množstva hliníka sa prejavujú, ako sa zdá, na centrálnom nervovom systéme a v niektorých prípadoch je nadmerné množstvo hliníka v tele spojené s Alzheimerovou chorobou, ďalej s nádormi prsníkov. Môže tiež narušiť hladinu vápnika v tele.
Tento výrobok eliminuje tieto riziká bez toho, aby sa znížila jeho kvalita. Nezanecháva škvrny na odeve.

jane-a

Je absolútny nezmysel, že každý antiperspirant/deodorant robí biele fľaky. Ja už asi 2 roky používam Excipial deo forte, dá sa to kúpiť v lekárni, a je to proti poteniu super.. len keď si to nanesieš, tak musíš chvíľku počkať, práve preto, aby si zabránila tým fľakom, potom sa už nerobia.. tak skúš túto možnosť.. ináč aj výrobky značky Dove sú super..

riki

ja používam už celé roky,ten modrý Secret key platinum power -naturel a je fakt super.Do večera pot určite neprerazí.Možno to ale závisí i od intenzity potenia.Ak si "potivý" typ a ešte sa aj zle stravuješ, tak neručím....a s tými fľakmi, tričko si oblečiem najprv, potom opatrne natriem,ale nemá zmysel používať toho veľa.Ja si dám ozaj len trošíčku a radšej ho mám hodený v kabelke.Počas dňa predsa môžeš vybehnúť na toaletu, utrieť sa vlhkými obrúskami a zasa trošku použiť.Samozrejme, že si môžeš dať aj jemný parfém,ja mám rada citrónové a svieže vône.Minule som prišla k zubárovi a ten mi vraví, bože to je krásna vôňa,to musí byť drahý parfum, radosť ošetrovať takýchto pacientov.....Keď sa zmieša vôňa deodorantu s parfumom je to naozaj dobré...už sa ma pýtalo viac ľudí....pritom parfum vôbec nemusí byť drahý,stačí len s citom vyberať.Hlavne teraz v lete nič ťažké, korenisté a drasticky kvetinkové....vôňa grep, citrón, jabĺčko...mám overené

fraisee

ziadny nevydrzi cely den a vsetky robia biele flaky, potenie je prirodzene, je blbost spoliehat sa, ze ked si das dezodorant/antiperspirant ze sa nebudes potit, ale niektore zeny pouzivaju muzske, lebo su silnejsie a ucinnejsie. by ma zajimalo ako potom prekyju tu chlapsku vonu. hm hm