Slovenski muzi ma sklamali. Uz im neverim ani slovo

Príspevok v téme: Slovenski muzi ma sklamali. Uz im neverim ani slovo
rezignacia

Odpovedzejte mi prosim na otazku, preco muz jeden den tvrdi a sprava sa tak a na druhy den uplne inak. Jeden den som mnou flirtuje, vzdava poklony, imponuje mi a na druhy den sa tvari akoby som neexistovala. Som z toho na nervy aki su slovenski muzi schizofrenicki. Jeden den s vami bez problemov prekecaju, smeju sa a vtipkuju a druhy den akoby sa pod nimi zem prepadla. Nedaju o sebe vediet, neukazu sa, nezavolaju, ledva pozdravia ak uz musia. Vobec tym nasim muzom nerozumieme. Pritom som celkom pekna aspon z pocutia, usmievam sa, snazim sa vkusne obliekat tak neviem kde je chyba. Preco ak uz to speje k niecomu viac zrazu vycuvaju a spravaju sa ako k cudzej osobe. Pripadate mi akoby ste nevedeli co vlastne v zivote chcete, akoby ste sa bali nieco viac skusit. Vobec vam nerozumiem. Prestavam vas chapat. Vzdy ked to uz vyzera nadejne sa stiahnete. Ja sa spravam prirodzene, nehram sa na nieco, nesilim to a aj tak sa vas zaujem straca ako gafor. Ci to uz ide o fyzicke stretnutia alebo komunikaciu cez email, stale to skonci rovnako. Preco potom to herectvo? Naco je to dobre? Ma tu niektora s tym skusenost, ze tiez to v zivote zaziva a vzdy to skonci rovnako. Neviem slovenski muzi mi pripadaju strasne nepriebojni a nerozhodni. Som z vas totalne sklamana a uz vam neverim co robite a hovorite.

Cariboo

supernova, tiez nechapem ako moze mat daka protivna harpia vobec 1 napadnika, ale tu asi zalezi fakt len na vyzore

Navždy sám

Cariboo: Veď si ich samé vybrali. Tak si všimni ako si vyberajú a potom sa čuduj. Ja za to nemôžem že si vyberajú frajerov, suverénov, dominantov, agresívnych, alkoholikov, gamblerov im skrátka pripadajú príťažlivý, mužný a potom sa tu riešia takéto témy. Je to ich voľba aj zodpovednosť. Kleopatru som tu dal ako príklad, že aj tá najhnusnejšia z najhnusnejších môže mať chlapa. Pozri si niektoré CZ fóra, tam poniektorí 40+ roční muži chcú vedieť aké je to držať holé ženské prsia, lebo to nikdy nepocítili.
Neviem prečo sa im tu pcháš do zadku, aj tak nič z toho nebude, to mi ver.

Cariboo

Navzdy sam, nesuhlasim. Ticha tuctovka a introvertna nie je prave preferovana zaujmova skupina muzov, a ak tak skor ako jedna z dalsich.
kleopatru nespominaj, to je jasny priklad toho naco tym chlapom bola dobra, uzit si ale dost o nej.Skor si vsimni kolko zien ma doma chlapov horsich nez cert, piju, nepracuju, hroza, nechapem naco s nimi su, a pritom k priemeru maju daleko, nieto este k nadpriemeru

Navždy sám

Výzva: Ak je tak, tak nech sa tu prihlási panna 35+, ktorá nebola s mužom ani na káve. Ja mám takých bratrancov dvoch.

Navždy sám

Cariboo: To nie je pravda. Žena môže byť tichá introvertka, tuctová a muži sa o ňu pobijú. Môže byť depresitka, mať choroby, nemožná, lenivá všetko berú, ALE len keď je v správnom veku. Keď je takýto chlap, tuctový, tak je sám. Žien je menej, ďalej tu máme recyklovaných mužov (rozvedených), ktorý opäť zužujú výber. Priemerná, tuctová žena na zoznamke má neporovnateľne väčšie možnosti ako priemerný muž. Ženy berú nadpriemer, muži sa uspokoja aj s priemerom. Pozri si takú Kleopatru z Turca, dosť nízky podpriemer a má 3 deti. Priemerný muž v tom veku je na tom ako moji bratranci. O tom to je. Ženy sa s tebou ani nebudú baviť kým im nepošleš fotku, u mužov to platí.

supernova

tak veru, jedná má aj desať nápadníkov a druhá ledva jedného. Jedná ich môže bičom odháňať a druhá lupou hľadať. A pritom mnohé také baby niesú ani tak povahovo dobré aký je o nich záujem a predsa sa okolo nich muži točia.