Dekolt a prsia

MultiLevel

Ojoj zenska zlata...ty si radsej uvedom, ze dolezitejsie je co si ty sama myslis o sebe a neries co si neznami muzi myslia o prsiach. Ako naco? Ked ti napisu, ze male prsia su ok, aj ty s nimi budes ok? Vyrovnas sa s nimi? Tak ako sa obrovske prsia nepacia vsetkym muzom, tak sa vsetkym muzom nepacia ani male a naopak. Ovela podstatnejsie by pre teba malo byt to, ako sa lubis ty sama, ci si schopna akceptovat svoje telo, ci sa ti paci take ake je. Lebo pokial toho nie si schopna, myslis, ze toho bude schopny niekto iny?
Muz, ktory bude mat o teba zaujem, nebude slepy, bude vidiet tvoj hrudnik, ale zjavne si ta vyberie kvoli niecomu inemu ako su prsia :) Respektive, budu sa mu pacit presne take, ako mas ty ;)

Slobodna

Úplne zbytočne sa na to tu pýtaš. Tu sa vyskytujú aj muži, ktorým je v podstate jedno ako vyzeráš, hlavne, že si žena - rozumej aby nejaká bola.
Ak by si založila tému, že ich máš veľké a či by im to vadilo - tí istí muži by ti odpovedali, že nie, že sa im páčia veľké.

Predpokladám, že ten tvoj vyvolený ťa bude vidieť ako celok, takže pôjde do toho s tým, že bude vedieť čo "ponúkaš". Hlavne sa prosím ťa nehraj na niečo čo nie si - teda nemaskuj menšie prsia napr. rôznymi push-upkami lebo keď to dáš pri sexe dole, to bude ešte len šok a trapas. Buď sama sebou a kto ťa bude mať rád, tak "se vším všudy" ako sa hovorí.

Mentor

Ako pravdaže každý chlap by chcel mať ženu, s ktorej prsíčkami by sa mohol pohrať ale sú aj dôležitejšie veci na ženách :)

stryco

ano, ma male prsia. ale podla mna, taketo prsia nie su prekazkou. ja osobne napriklad ani nie som nejak extra zatazeny na prsia. mna skor zaujima ake ma zena nohy alebo zadok, uz ked mam hodnotit vzhlad. a zena to podla mna nie su len prsia, alebo zadok alebo nohy. aj keby som sa zameral len na fyzicky rozmer, tak hodnotim, zenu ako celok, nie len prsia, ale napriklad aj ruky, tvar, chrbat, plecia, proste uplne vsetko, aj ked uznavam, ze niektore casti tela ma zaujmu viac ine menej. a zena takisto nema len fyzicky rozmer, ale je to ziva bytost, ktora ma aj dusevne kvality, nie len fyzicke. dokonala zena neexistuje, ani dokonaly muz. prikladas svojim prsiam prilis velky vyznam. nehovoriac o tom, ze kazdeho muza zaujme nieco ine. mozes byt v klude. podla mojho nazoru su uplne najhorsie silikonove prsia. pretoze to uz nieco vypoveda aj o tebe samotnej. a muzov az tak nezaujima kolko zena zarobi, to skor zaujima zeny na muzoch.

Sejla

nie som muz, ale - co ti sibe? Vsak kopa zien ma taketo prsia, aj o Keiru by bol zaujem, aj keby nebola herecka. Prave to, ze je prirodzena a nedala si ich napustit silikonom, sa mnohym muzom paci.

maly rozmer

Vydata je mozno preto lebo ako herecka dobre zaraba. Aj v tvary je pekna. Keby nebola hereckou mozno by ju ziadny nechcel ani.

salalalalala

vela zien s takym hrudnikom chodi po svete a single nie su. dokonca aj keira je vydata, tak neviem co riesis

maly rozmer

Normalne sa vyjadrite, nebojte sa, nebudem kvoli tomu pit alebo pachat samovrazdu. Chcem poznat konecne co sa muzom prezenie hlavou pri pohlade na taketo prsia a nevyrazny hrudnik. Chcem poznat pravdu nech bude akakolvek!

maly rozmer

Ano spravne si uhadol. Mam male prsia ako tato herecka a chcem vediet co si myslia muzi o zenach s tak malymi prsiami lebo mam pocit ze o mna muzi nestoja. Ale nechcem riesit seba ale chcem poznat vas nazor. Proste stretnes dievca-zenu s takymto obvodom hrudnika a ako ju hodnotite podla vzhladu a neznazte sa mi nahovorit ze to nieje podstatne.
Stryco ty a aj ini... stretnes babu ktora takto vyzera a co sa ti prezenie hlavou ze je pekna a chcel by si ju do postele alebo si pomyslis ze ta vyzera ako chalan?