Žehlenie vlasov

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov
vsezravec

Ahojte
Viete mi poradit niečo aby vlasy vydržali rovné ked si ich vyžehlím? Doma si vyžehlím vlasy krásne do rovnúčka, idem von, prídem domov a vlasy mám zvlnené a krepovité:( Používam aj taký sprej pred žehlením L'oréal Hot&Smooth a po žehlení taký olejíčok na vlasy a nepomáha:(

poradim

Ahoj, podobny problem som mala aj ja. Vyzehlene rovne vlasy mi vydrzia po kupe kvalitnej zehlicky a pri pouzivani profesionalnej kozmetiky Keune. Keune si kupujem u mojej kadernicky, ale urcite by si ju zohnala aj na nejakom e-shope. Viac o tejto kozmetike si mozes precitat na blogu Kaviaren u macky
kaviaren-u-macky.blogspot.sk

dness

do vlhkych (nie mokrych) vlasov nastriekat napr. MAXIMA LIVING Protective spray( je to ochranny sprej na vlasy myslim ze sa da kupit len na internete napr na stranke zu na sk stoji okolo 11 €)......potom nechat vlasy vyschnut alebo vyfenovat uplne dosucha aby neboli vlhke lebo zehlit sa maju iba suchw vlasy inak sa nicia....no a potom ked su vlasy suche tak vyzehlit asi tak na 180° C kazdy pramen dva krat a vlasy vydrzia rovne aj ked bude vonku vlhko

peppy

Ja ked potrebujem aby mi vlasy vydrzali co najdlhsie rovne tak musim pouzit maximalnu teplotu na zehlicke. Ale toto samozrejme len prilezitostne par krat do roka. Ale zalezi to aj od typu vlasov. A samozrejme, ze ak je vonku hmlisto a je vysoka vlhkost vzduchu, tak dake super rovne ako cerstvo vyzehlene ich mat nebudes.

Noora

tak toto aj mna trapi. Vlasy rano vyzehlim krasne rovne a vyjdem von a po par hodinach uz sa zase tocia a krepovateju. Aj vosk aj lak davam a nic nepomaha. Kamoska co ma tiez kucerave vlasy ma ten isty problem. Najhorsie je to teraz ked je vlhke pocasie tak sa tocia ako besne.