Zabuda alebo nechce?

Príspevok v téme: Zabuda alebo nechce?
pink000

Ahojte poprosila by som o radu.....je normalne ak sa mi priatel cez den neozve ked je v praci 12 hod?maximalne sa mi ozve tak cez obed aj to ja mu niekedyx zavolam...nezaujima ho co robim kde som?vrajže zabudol to je stale jeho vyhovorka alebo že nema čas a že naco si tolko pisat ked si možme zavolat vecer,chodime spolu 2 roky a presdkakali už vsetko asi ale istali sme to......podla mna ak clovek niekoho lubi tak by ho malo zaujimat aspon poslat 3 sms ze aky ma den a co asi tak možem robit?

Sejla

no neviem, ty nepracujes? Lebo mna by slak trafil, keby som na niekoho mala mysliet 24/7, to sa clovek nemoze sustredit na pracu, povinnosti a tiez by ma to rychlo prestalo bavit. To nie je laska, ale taka pubertalna posadnutost. Tiez nie kazdy si rad vypisuje uplne zbytocne sms-ky o tom, ako sa mas...

Zuzka.forum

No, takže skutočný problém je nedôvera (skrz nevery) a pochybnosti o jeho citoch, pretože podľa teba by sa mal milujúci človek ozývať niekoľkokrát denne. Jeho názor je však iný, necíti tú potrebu, je v práci, v inom svete a veď sa večer vidíte, jasne, že sms či telefonát poteší, no čím viac budeš naňho tlačiť tým bude z toho znechutenejší a snáď nechceš aby sa ti ozýval nasilu nejakými preddefinovanými textovkami? ste spolu už 2roky a preskákali všeličo a vraj ustáli, tak teda ustoj aj toto a buď akceptuj, že on necíti potrebu sa ti ozývať alebo si nájdi niekoho, kto ti bude písať aj 100 sms denne ak ti na tom tak záleží, alebo má váš problém hlbšie korene a treba to riešiť s ním, komunikácia ...

Žužova

Nieeee... to je vážne tá istá osoba ? :D Dobre,beriem späť čo som napísala ... tuto to aj tak nemá zmysel a pointa problemu je uplne v niečom inom :D

salalalalala

zuzova, ano, tato tema tu uz bola, je to Jojka, aj podla IP adresy, a je to dobre trapne, ze sa stale nevie poucit, myslim, ze tychto tem od nej tu este bude kopeeeec :) komu niet rady, tomu niet pomoci. akurat nechapem dovod nariekania a prosenia o pomoc, ked potom aj tak nic z toho neurobis

Žužova

nechápem čo je na tom mimo ? áno každého poteší ked mu drahý napíše sms ,,chýbaš mi alebo teším sa na teba" ..nechápem prečo by to malo byť mimo ?

tasty

zabúda alebo nechce preto, lebo toto je mimo zdravého rozumu :)

toto fakt nie je pre mňa, 3 sms denne? len tak sa opýtať, že ako sa máš, čo a ako? :D kristove rany nebeské :D

kablica

ty si poriadna stihacka, cudujem sa, ze este nezdrhol.

keby som ja muza prenasledovala smskami a telefonatmi cez den, tak si asi poklope po cele.

pink000

Ja nevravim aby sa mi ozval kazdu kohodinu a pod....ale aspon par sms poslat na den sam od seba že sa na mna tesi alebo že mu chybam je podla mna normalne ak so mnou planuje do buducna,niesom stihacka ani nic....ale to mi vadi neskutocne...ja mam tiež tazku pracu ale cas si najdem stale a ked vam od niekoho pride sms cez den že mu chybate a sa na vas vecer tesi je to mile a vie že mi to chyba...ked sa neozve ja volam a hned hadka lebo ja mu vycitam že sa mi neozve a žže on nema nikdy cas,,,podla mna kto chce cas si najde aj keby neviem co,nieje chirurg pri operacnom stole co operuje 8 hod,v kuse a vtedy je to normalne že nemože ale nie sef v tel.sluzbach co ma frmol nevravim ale cas sa da najst.....on vie že mi to vadi a aj tak zabudne alebo nechce??? lebo mu to stale opakujem???,