Výsledky krvi, zelená stolica

Príspevok v téme: Výsledky krvi, zelená stolica
menma

dobrý chcem sa spýtat na výsledok z krvi na toto: čo znamena z výsledkov krvi - Albumino-globulínový

normalne hodnoty su 1.30-2.10 ja mam 2.47>

dalej dnes som mal Zelenú stolicu z čoho to môže byt? chcem povedat k tomu že už par dni držim protikvasinkovu dietu takže žiadne sacharidy a ani cukry jem vajčika,meso,zeleninu atd.. dnes som to mal prvý krat nebolo to hnačkovej formy,taktiež berem silné antibakterialne doplnky napriklad citricidal,berberine,d-manose,serapeptase a nac + večer probiotika. ďakujem za akukolvek radu

ni-ka

hm, tak to mam potom asi aj ja...a ja som myslela ze to ide z obliciek kedze ich mam oslabene...nejak som sa nevedela dopatrat priciny...a myslela som ze svalove krce byvaju len v lytkach :-)

ni-ka

a kde mavas krce? ja mam obcas pocit (stav) ked mam krc akoby vnutri, neviem ci su to krce hladkeho svalstva alebo co...vystreluje to z oblicky a pomaha poriadne sa napit alebo to miesto rozmastit...

lombardo1981

Ten musím užívať aj ja. Ale našťastie nie v takej vysokej dávke. :-) Kvôli chronickej renálnej insificiencii trpím obrovskými kŕčmi. Ale neužívam ho stále. Iba vtedy, keď cítim, že sa hlásia kŕče.

ni-ka

lombardo- vidis a ja zas musim brat 2 gramy kalia denne...:-) ja som dostala od nefrosky hubovu za vela magnezka...

lombardo1981

Býva aj zvýšený. Napríklad pri niektorých druhoch leukémie, hypotyreóze, hypogamaglobulinémii, ako výsedok prebytku glukokortikoidu alebo pri vysokobielkovinovej či vysokouhľohydrátovej diéte
menma, uvedom si, že každý organizmus je odlišný. Mne moja nefrologička nadáva aj za draslík, prtože vie, že akákoľvek záťaž môže viesť až ku dialýze.

mascha

ja viem,že vyššie hodnoty sa nevyskytujú ak sú nízke hovoria o chorobných príznakoch súvisiacich s pečeňou