Policajný paralyzér

Niamey

buzola a emryo - Teraz ste ma pobavili. :D Taka situacia by ale nastat nemala. Musim byt rozvazna a nezmatkovat. :-)

NIamey

0vecka - Nikdy, pretoze nevidim dovod. Zijem v meste, ktore je velmi nebezpecne, jeden asocial na druhom. Dokonca byvam na sidlisku, kde je velmi vela romov. Jednoducho mam strach.
Ak to bol pokus o urazku, tak by si s tym mohol prestat.

buzola

Niamey len aby si raz nejakemu znamemu nestriekla v tom strese do xsichtu slzak ked ta z nicoho nic potlapka od zadu po pleci :D

Niamey

0vecka - Adrenalinu by som v sebe mala dost i ja. Viem, ze to nie je najlepsie riesenie, tie manikurove noznicky, ale je to lepsie, ako nemat pri sebe vobec nic.
Prezyvka055 - To je jasne, ze nosit taketo obranne veci v kabelke by nemalo ziaden zmysel. Zenska kabelka obsahuje nespocetne mnozstvo veci. Aspon ta moja. :D Preto nosim slzak v ruke, ak niekam idem, prst mam na spusti a som v strehu. Najnovsie nosim v druhej ruke i paralyzer. :-)

0vecka

2 Niamey podla mna ak by ta niekto napadol tak ma v sebe dost adrenalinu na to aby ho taketo bodnutie este viac rozzurilo... akoze hej ak mu to pichnes do oka ta by sa mohol stiahnut akurat ze sanca ze sa ti nieco podari poriesit je minimalna...

Niamey

0vecka - mozno nie su noznicky najlepsia zbran, to som nikdy ani nepovedala, ale kedze kamaratka v tej dobe slzak nemala, musela si poradit, ako len vedela...
A k tej stehennej tepne a neviem comu... hoci by som niekomu noznicky s podotykam DOST OSTRYM HROTOM pichla do ruky, utocnika by to na par sekund ,,odrovnalo,,(neviem najst momentalne lepsi vyraz :D), takze by som mala cas utiect.
Vzdy je lepsie mat malu zbran, ako nemat ziadnu. ;-)