Nedokážem ju prestať milovať

Príspevok v téme: Nedokážem ju prestať milovať
yolo

Zdravím, rovno prejdem k veci teda.. Už je to viac než mesiac čo som sa rozišiel s mojou priateľkou po roku a pol (ona to ukončila). Ale ja ju stále neviem prestať milovať, pre mňa to bola dlhá doba plných krásnych chvíľ. Nedokážem na ňu zabudnúť, nie je deň čo by som si na ňu spomenul, neviem sa zmieriť s týmto stavom a mám pocit že nedokážem bez nej byť.. Je pravda že som sa zoznámil s jednou holkou, ale nie je to proste to pravé, tá láska.. Cítim sa pri nej čúdne, mám taký pocit že len s bývalou dokážem byť šťastný, bol to vzťah na diaľku delilo nás viac než 100km, ale aj napriek tomu to fungovalo a bol som pri nej neskutočne šťastný, je fakt aj to že sme sa aj hádali a bola ku mne hnusná aj ona, aj ja ku nej.. Ale ja ju proste milujem, a mám taký pocit že aj navždy budem, možno to cítim len teraz tak.. No ten pocit zo dňa na deň, keď sa ráno zobudím, a hneď je mojou prvou myšlienkou, že kde asi je, že chcem byť s ňou, chcem ju počuť vidieť.. Ach, mám pocit že je to zo dňa na deň horšie a horšie.. A už aj ona randi s niekym iným.. Mal som aj národky, ani SMS som od nej nedostal, celý deň som čakal, na nový rok taktiež nič.. V deň keď odchádzalo odo mňa na vlakovej stanici mi ešte aj slza vyhrkla lebo šla domov, že nebudeme spolu, že mi bude chýbať apod.. A na druhý deň sa so mnou rozišla cez NET, od tej chvíle ako som stal s ňou na stanici som ju nevidel, nepočul.. nič! Asi zošaliem, vôbec neviem čo mám robiť.. Mám taký pocit že už nikdy spolu nebudeme, ale zas mám aj ten pocit, že len s ňou dokážem byť šťastný.. Som zúfalý z celej situácie

Kimmy

Odpoviem Ti len v skratke: o pár rokov, keď nájdeš nejakú inú dievčinu, ktorá bude lepšia a férovejšia ako bola táto a ktorej na tebe bude záležať rovnako ako tebe na nej a s ktorou budeš rovnako (a možno aj viac) šťastný, tak si na toto svoje trápenie spomenieš už len s úsmevom na tvári ako na životnú situáciu, ktorou si v istej etape svojho života prechádza veľa ľudí. Potom budeš písať podobné rady ako teraz píšu ľudia tebe zas nejakému inému utrápenému, nešťastnou láskou sklamanému chlapcovi alebo dievčine... pekný večer (alebo deň, ja píšem z inej časovej zóny) Ti prajem.

yolo

support, tiež mi to povedalo pár ľudi.. A celkovo, už sa nič nedá robiť, áno stále mám ten pocit že túžim byť s ňou, že chcem ju počuť vidieť každý deň, ale to už nikdy nepôjde.. Je to hlavne pre to lebo sme boli denno denne v kontakte, spolu.. Mal som krásne plány na leto, na Valentína.. A všetko je v prdeli, len sa trápim, nehovorím to preto lebo sa chcem ľutovať, ale len pravdu.. Verím v to že príde lepšia, ktorá si ma bude vážiť a nebodne do mňa v tej najhoršej chvíli :-) Len je to ťažké, veľmi ťažké a kruté.. Stále mám nutkanie sa s ňou skontaktovať ale viem že nesmiem..

inkognito

Dám ti radu, kontaktuj ľudí, ktorých si zanedbal za tú dobu čo si bol s ňou. Píš si s nimi na nete, stretávaj sa s ľuďmi, ži! Skôr zabudneš na všetko a bude ti lepšie. Viem o čom hovorím, sám som si tým prešiel. Dokonca som zmenil aj prácu, kde musím viac makať a to mi len a len pomohlo. Na tvojom mieste s bývalou nekomunikujem, neriešim to, lebo každý jeden krát čo ju začneš riešiť, bude pre teba len a len príťažou. Rozísť sa cez net, telefonicky alebo inak neosobne je tá najväčšia kravina. Veci treba riešiť ako ľudia, z očí do očí, len dnešná doba je taká, máme net, máme smartphony tak si to každý takto zjednoduší. Sú to len zabijaci vzťahov..preto tieto veci do veľkej miery obmedzujem a radšej sa s ľuďmi stretávam osobne, je to lepšie a uvidíš ako ti to pomôže. A nikdy nevieš či ťa to neposunie ku krajšej a lepšej budúcnosti.

support

Chlape, mne sa vidí, že si bol až príliš dobrý pre tú babu. Ako si písal, človek, ktorý úprimne ľúbi, nenechá toho druhého a ešte na Vianoce?! Sila, vážne.
Hlavne sa neuzavri sám do seba, viem o čom hovorím, sama som tým prešla. 2 roky som sa zbytočne trápila, pomaly nekomunikovala s okolím, rodinou, kamošmi, ktorí sa snažili ma z toho dostať. Premárnené 2 roky života.
Na svete je veľa báb a určite jedna z nich bude tá pravá, bývalka očividne nebola, aj keď máš ten pocit teraz.
Hlavu hore, drž sa!!!

Panoramatix

Mne sa stalo do bodky to isté. Poznám tvoj pocit, príliš veľa otázok a príliš málo odpovedí. ľudia ti tu dobre radia, musíš sa pohnúť ďalej. Nebudem ti klamať, je to na figu ale prvý mesiac je úplne najhorší. Ja sa po pol roku už cítim vyrovnanejšie. Pomohlo mi spraviť hrubú čiaru a nerozoberať stále keby bolo keby. Pre ňu je to už uzavretá vec tak prestaň dúfať. Hovoril som si stále dokola, že mi záleží na jej šťastí a keď je šťastnejšia takto tak je to lepšie. Aj tak by nemalo cenu, aby chodila s tebou len z ľútosti. Je lepšie keď ju nebudeš kontaktovať. Možno v budúcnosti budete môcť byť priatelia ale na teraz to bude tak lepšie. Skús si nájsť nejakú kamarátku ale nechoď hneď do vzťahu lebo by si tým iba zúfalo hľadal náhradu.

yolo

To je v tom.. Ani zaspať nedokážem lebo neviem zastaviť myseľ.. Aj keď sa cez deň poriadne unavym, zaspať nedokážem.. Viem že sa neoplatí pre nu trápiť sa.. No ale to potrvá kým to všetko prejde.. Ďakujem kazdemu za príspevky :-)

miriam123

chod uz radsej zaspat pri nejakom prijemnom filme :) a zajtra von s kamaratmi alebo zacni robit nieco, na co si doteraz nemal cas, kvoli tomu, ze si mal frajerku. uplne najidealnejsie nejaky sport, to pomaha velmi.

yolo

Je to koniec si myslím, ale tak, mohlo sa to ukončiť aj iným spôsobom.. A ako aj vravíš Miriam, teraz sa strašne rýpem v minulosti a hovorím si rôzne variácie že keď by sa toto nestalo tak sme spolu? A čo keby toto, čo keby tamto.. A ták no.. Ale musím sa sústrediť na prítomnosť.. Nie je to ten človek ktorého som miloval, lebo ten človek ktorého som miloval by mi takto neublížil, lebo ja keď niekoho milujem, tak tomu druhému nespôsobím bolesť.. Keď viem aký je citlivý, tak sa nerozídem cez NET.. A už ani neviem čo napísať.. Ťažko sa mi aj vyjadruje v takejto situácii..

0vecka

2 yolo neries to ... ak sa k nej chces vratit skus si to otocit ze tento pribeh ti rozprava kamarat a ze co by sisi o tom myslel? ... ale hlavne sa rozhodni a chod si za tym nerob to tak ze hmm co javiem a nerozmyslaj nad tym do nekonecna... tym to len predlzujes