Nedokážem ju prestať milovať

Príspevok v téme: Nedokážem ju prestať milovať
yolo

Zdravím, rovno prejdem k veci teda.. Už je to viac než mesiac čo som sa rozišiel s mojou priateľkou po roku a pol (ona to ukončila). Ale ja ju stále neviem prestať milovať, pre mňa to bola dlhá doba plných krásnych chvíľ. Nedokážem na ňu zabudnúť, nie je deň čo by som si na ňu spomenul, neviem sa zmieriť s týmto stavom a mám pocit že nedokážem bez nej byť.. Je pravda že som sa zoznámil s jednou holkou, ale nie je to proste to pravé, tá láska.. Cítim sa pri nej čúdne, mám taký pocit že len s bývalou dokážem byť šťastný, bol to vzťah na diaľku delilo nás viac než 100km, ale aj napriek tomu to fungovalo a bol som pri nej neskutočne šťastný, je fakt aj to že sme sa aj hádali a bola ku mne hnusná aj ona, aj ja ku nej.. Ale ja ju proste milujem, a mám taký pocit že aj navždy budem, možno to cítim len teraz tak.. No ten pocit zo dňa na deň, keď sa ráno zobudím, a hneď je mojou prvou myšlienkou, že kde asi je, že chcem byť s ňou, chcem ju počuť vidieť.. Ach, mám pocit že je to zo dňa na deň horšie a horšie.. A už aj ona randi s niekym iným.. Mal som aj národky, ani SMS som od nej nedostal, celý deň som čakal, na nový rok taktiež nič.. V deň keď odchádzalo odo mňa na vlakovej stanici mi ešte aj slza vyhrkla lebo šla domov, že nebudeme spolu, že mi bude chýbať apod.. A na druhý deň sa so mnou rozišla cez NET, od tej chvíle ako som stal s ňou na stanici som ju nevidel, nepočul.. nič! Asi zošaliem, vôbec neviem čo mám robiť.. Mám taký pocit že už nikdy spolu nebudeme, ale zas mám aj ten pocit, že len s ňou dokážem byť šťastný.. Som zúfalý z celej situácie

miriam123

yolo, vies kolko je takych dievcat, ked len toto je tvojou podmienkou?:) kazda druha. neber vazne kazde slovicko, ktore ti napisala, ber len to, ako sa chova a ako to je teraz. aj ked je normalne, ze to momentalne obracias z kazdej strany, to patri k vyrovnavaniu sa so situaciou. a este dalsia vec: neryp sa moc v minulosti, ber do uvahy len pritomnost. je to stale ten clovek, ktoreho si miloval? nemiloval si tym padom len iluziu? myslim, ze toto coskoro pochopis.

yolo

Multi, napísal som jej taký mail, práve takto sme sa dneska dali do kontaktu a toto mi napísala.. Ale prečo mi to teraz hovorí, mala povedať že chce pauzu, a nie cez NET sa rozísť a jedného dňa na druhý ma úplne ignorovať.. Vedieť toto, tak to je o niečom inom, ale stále mi chodí taká myšlienka v hlave, že keby to tak chcela, a keby ma tak milovala, neurobila by to pred sviatkami, veľmi dobre ma poznala aký som citlivý.. Tak prečo toto urobila? Aby som na štedrý deň v kostole len plakal ako to aj bolo? Lebo ma strašne všetko trápilo a chýbala mi.. Toľko veci mi chodí v hlave čo keby toto keby tamto keby hento.. Asi to bude najlepšie nechať tak ako to je.. Ale ďakujem vám všetkým za každý jeden príspevok, aj za budúce, vážim si ich a pomáhate mi

MultiLevel

Yolo, ake zosalenie? :D probuh....ved nemas rakovinu, neumieras, nemas jeden den zivota pred sebou. Prepac, ale ak ti chce niekto pritakavat a pisat ody o tom, ze si chudacik, tak ja to urcite nebudem :) Vzchop sa a skus si aspon trosku vziat k srdcu to, co ti tu ludia pisu. Nikto z nas nema patent na to ako prezit bolest po rozchode, ale vsetci sa tu zhodli ze je dolezity cas. Casom ta to vsetko preboli. No bude to trvat velmi dlhy cas, ked si budes hovorit veci typu - ja zosaliem :D Nezosalies.
Napisala ti sice to, co napisala, ze sa aj chcela k tebe vratit, ale dodala, ze uz by to neurobila. Takze? Nechce ta prosto. Take dievca ako si ty, si najdes urcite znova. A inak, ovecka ti dobre radi, ze by si mal prerusit kontakt. Maximalne jej napis to co som ti radila v predoslom prispevku. Je tomu kratky cas co ste od seba, no i napriek tomu, netyraj sa kravinami o tom ako zosalies, alebo ze uz si nenajdes take dievca. Pretoze najdes :) Casom.

yolo

A ešte chcem dodať, že sme si nedávno aspoň trošku písali, ona mi povedala toľko že ma nechala, ale po mesiaci sa chcela vrátiť ku mne, ale že už nedokáže.. Lebo som sa s ňou škaredšie rozprával tesne po rozchode pod vplyvom emócii keď všetko hádzala na moju vinu, no ale teraz mám zvláštny pocit aj všetko okolo toho, prečo práve pred sviatkami toto spravila? Cítim sa byť vinným teraz a už aj výčitky mám v tejto chvíli.. Ja asi zošaliem..

yolo

Ťažko sa mi teraz rozmýšľa v takejto situácii, tie krásne spomienky potláčajú tie zlé.. Sám som taký typ chalana ktorý nefajčí nepije a nechodí na diskoteky, bola taká istá.. Zamiloval som sa do nej od prvej chvíle..

MultiLevel

Yolo, sam vidis ako sa zachovala...nemala ani tolko odvahy, aby sa ti pozrela do oci a povedala, ze sa chce rozist, bez toho aby ti povedala o tom co ju trapi, si radsej vybrala rozchod, akoby mala o vztah bojovat a najst riesenie na vzniknuty problem. No a teraz skus odpovedat preco ju este stale milujes. Co konkretne na nej milujes? Ktora jej vlastnost je taka, ze ju urcite ziadna ina zena nebude mat? Hmmm? :)

yolo

Nedokážem pochopiť to ako to mohla urobiť vtedy keď ľudia chcú byť spolu, čize sviatky, vianoce, nový rok.. A ona pred nimi mi dala takúto ranu do srdca.. Neviem čo by som od nej ďalej mohol čakať keby sme sa dali dokopy keď toto dokázala urobiť

annamaria123

Nečítala som všetky príspevky, tak možno napíšem niečo, čo tu už bolo. Určite je to veľmi čerstvý rozchod, všetky tvoje pocity sú normálne a ešte chvíľu ich budeš musieť "znášať". Že čas je najlepší lekár ti tu isto netreba pripomínať.
Mňa zarazilo najmä jedno - spôsob, akým sa s tebou rozišla. Dievča, ktoré by si zaslúžilo toľko smútku, ako je v tebe, by to nemalo urobiť takým podlým spôsobom.Až sa mi chce uveriť jednému - že ťa ani zďaleka nemilovala ako ty ju a že sa s tebou iba tak pohrávala.Nech už ste mali medzi sebou čokoľvek, a nech už prispelo k tomu rozchodu hocičo, myslím, že máš z vás dvoch lepší charakter. Ktovie, koľko ešte takých "prekvapiek" by si od nej za život dostal, keď takúto vážnu vec odbije takým nízkym spôsobom. Nesmúť za ňou,a uvedom si, že si si doteraz možno len myslel, že ju poznáš. Férové a správne dievča takú podlosť neurobí.