Isoprosine a iné lieky?

LMarika

Ja som kedysi byvala dva roky v plesnivom byte s plesnivymi tapetami, ktore majitelia nemali zaujem odstranit. Mavala som vtedy velmi casto herpesy na perach. Tak mi bol predpisany Isoprinosine. Je to velmi dobry liek, na herpesy mi velmi pomohol. Normalne som vtedy bez lieku mala herpesy asi tak dva, trikrat za mesiac a v case uzivania lieku vobec. No ked som ho dobrala, herpesy sa znovu vratili. A ked mi bol zase nasadeny, herpesy znovu zmizli. Cize pomaha len dovtedy, kym ho beries, ale dolezite je, ze pomaha. A zase neviem, ci by herpesy mohli mat nejaku suvislost s plesnami, ale u mna po odchode z plesniveho bytu herpesy vymizli a teraz uz liek brat nemusim. Hlavne sa snazim vyhybat sa plesniam a to mi staci. Ak ti bol predpisany na herpesy, tak ho ber a v case jeho uzivania herpes mat nebudes.

Slobodna

Imunitu sa snažím odvtedy posilňovať rôznymi prírodnými prostriedkami - stravou a ešte jeden doplnok je dobrý. Neviem či ho môžem uviesť ale tak skúsim - Imunoglukán P4H. Natoľko zničenú imunitu ako vtedy som už našťastie nemala. Vtedy som pri obyčajnom nachladnutí takmer zomierala. No a odporúčam vyhýbať sa nadmernému užívaniu ATB.