Silné akné - ťažká forma

Príspevok v téme: Silné akné - ťažká forma
Saluinka

Ahojte mam velmi silné akné, chodila som k jednej kožnej pár rokov aasi 3 a to len na dusík nikdy mi na pleť nič nedala žiadne lieky povedala že to na lieky ešte nie je tak mi davala mastičky napr. belakne duac gel skinoren aknemycin ,... atd ... chodila som na dusik ale to všetko bolo zbytočné ale akne sa mi brutalne zhoršilo mam aj jazvy dakedy ešte v 2012 som mala super pleť sem tam nejaka vyražka a teraz??? hnisavé bolavé uzly na lícach , čelo mám čisté ( musim si poklepať) .. tak som zmenila kožnu nedavno som išla k novej ta ma poslala na krvne testy zistili že som chudokrvná .. tak mi obvodná doktorka predpísala MALTOFER FOL dáke železo .. myslíte si že kvoli tej chudokrvnosti sa mi robi take hrôzstrašné akné ??? zajtra idem ku kožnej s vysledkami a povedala že mi nasadí asi dáke lieky na 3 mesiace .. ale vraj potrebujem antikoncepciu, ale ja žiadnu antikoncepciu brať nechcem nepotrebujem to pretože priatela nemám a ani mať nechcem dokým nebudem mať tvár ktorá vyzerá k svetu ved ja som si toho naplakala až až hanbím sa pozrieť ludom do tváre žiadny makeup mi nie je dobrý nič .. stravujem sa celkom dobre pijem 3 litre vody za den a nič možno to vobec nie je stravou ale hormonmi alebo ja neviem ... načo mam brat Antikon. ked určite tehotná nebudem ?? nechcem do eba dávať same lieky ... btw: pijem aj aloe vera každy den na prečistenie čriev ale dako nezabera .. robím si urinoterapiu lokálne .. no nevidím zatial zmeny pred týždnom som mala pleť bez cysty/uzlu a bola som riadne šťastná som si myslela že to mizne a teraz zas to isté znova ja už neviem čo mám robiť som veľmi zufala :/ .. prosím máte niekto skusenosť s dákymi liekmi alebo prirodnou metodou na odstranenie akné ?? :/ ja sa velmi hanbim sebavedomie je pod nulou uplne zakopane pod zemou .. ach jaj čo by som dala za peknu čistu pleť hned by som mala lepší život takto je to hrozné :/// vopred dakujem

kikarika1

mne na akné antikoncepcia pomohla (mala som 21 rokov) a tiež som nemala priateľa, brala som ju len kvôli akné...do 3 mesiacov bolo akné preč a odvtedy si pleť v dobrom stave udržiavam čistením u kozmetičky a používam prírodnú kozmetiku z ichtyiolu (dnes mám 34 rokov)...aj tebe sa to zlepší, len musíš byť trpezlivá (viem, že je to ťažké)...držím ti palce