Parazity! Co dobre na nich kupim v lekarni?

Príspevok v téme: Parazity! Co dobre na nich kupim v lekarni?
Zuzinaaa7878

Uz dlhsiu dobu ma trapia asi parazity, bolest chrbtice, unava,strasne vyrazky, mam25 rokov a nikdy predtym som taketo nemala, boloesti svalov, klbov, bolesti brucha, konecnika, bolest v pupku , zvysena teplota, strasna plynatost... Chcem sa opytat co dobre kupim na to v lekarni?? Zaujimaju ma skor lieky z lekarne ako bylinky a podobne... Dakujem moc za kazdu radu

laura321

na crevo ti pomoze Vermox , ale je len na predpis uz. Ale ktovie , ci nieco vobec mas. Celkom urcite ti pomoze pravidelne saunovanie, citala som o tom, ze to vyzenie aj parazity , ale treba chodit casto a pravidelne. V CR sa tym zaobera doktorka Blahova , ma aj svoju stranku, ta to tusim lieci pomocou kvapiek MMS. Ale na tvojom mieste by som sama nic neskusala, tvoj problem nemusia byt prave len parazity.

Kýčera

Budeš sa čudovať, ale všetci ich máme, aj tí čo nejedia surové mäso. Ale kolegyňa Ťa rozumne posiela na vyšetrenie, tak ju počúvni. Príznakov máš veľa, nevieš vlastne čo Ti je a dr.Google Ti diagnózu neurčí. Možno by Ti predsa pomohol ten DETOX, SAUNA,...Ak Ťa svrbí telo ...

neprihlasena

Chod na vysetrenie, ked sa necitis dobre. Dnes su moderne slova ako detox, prekyslenie, parazity. Ale su to slova zneuzite marketingom na kupu nezmyselnych doplnkov vyzivy. Jes surove maso a zijes v nehygienickych podmienkach, ze sa bojis parazitov?