CHUDNUTIE - VECNA TEMA

nina30

myslím si, že toto fórum je tu na to aby si ľudia povedali o svojom " trápení" a hľadali pomoc, keď niekto chce pomôcť schudnúť tak je to prenho dôležité. Ak sa Ti nepáčia témy tak ich nečítaj, ja tak isto čítam len to čo potrebujem. Svet je dosť komplikovaný aj bez toho aby sme sa rozčuľovali nad takýmito vecami.

katty19

Ahoj tin, dobré ránko ti prajem. Fraisee je fajn baba a ver, že to tak nemyslela. Určite sa rada zamyslí nad trápením druhých. Veď všetky sme ženy a chceme byť krásne. To predsa každý chápe. A ja verím, že aj ty túžiš najma po tom. Len niekedy je toho na človeka dosť. Ak chce pomocť a debata sa točí stále dookola. Rozmýšľala som, že fraisee by mohla túto tému otočiť proti škrupuliarskému chápaniu krásy a začať vystihovať tie iné, tiež rovnako podstatné prvky ženskej krásy. Ak by si nám chcela niečo nádherné o sebe povedať, skús sa zapojiť. Povedz, čo je na tebe pekné a zapoj sa. To je moc doležité, poznať svoju skutočnú krásu.
Ešte raz ti prajem nádherné ráno a aktívny plnohodnotný deň s priateľmi:)

fraisee

anglictina , geografia a dejepis. biola bola zaujimava ale tazka, mali sme prisnu profacku, mozno to bolo aj tym. neznasala som matiku, fyziku, chemiu, filozofiu.