Meškanie menštruácie a dôvod?

Príspevok v téme: Meškanie menštruácie a dôvod?
Nelka20006

Dobrý deň,

Mám jeden problém tak som sa rozhodla tu prispieť jedným článkom aj ja. Môj problém spočíva v tom, že viac než pred mesiacom som mala prvú skúsenosť s milovaním. Všetko bolo krásne.Pohlavný styk ma bolel ale s tým som rátala, kedže to bola moja prvá skúsenosť.Priateľ sa kontroloval aby ma to veľmi nebolelo.
... Ale po prvý krát ako do mňa vnikol tak sme nepoužili kondóm. Vnikol do mňa, zabolelo to a potom následne ho vytiahol. Videla som ako sa spravil vonku ... mimo mňa. Potom sme sa zľakli tak sme už použili kondóm až do konečného styku sme kondóm mali. Som si istá, že ten kondóm nebol roztrhaní ale obávame sa, že či náhodou ten prvý krát ako do mňa vnikol že či sa tam niečo nestalo. S priateľom sme už spolu rok, chceme bábätko ale ja ešte nie som na to pripravená ešte chcem študovať a zabezpečiť sa do budúcnosti.A teraz po mesiaci mi mešká menštruácia (13 dní) obávam sa že som v tom a nerada by som bola keby mi tehotenský test ukázal 2 paličky. Taktiež minulý mesiac som brala antibiotiká, kedže aj mňa skolila chrípka, môže to byť aj tým že mi to mešká? Samozrejme že aj stres vplýva na menštruáciu ale ja som v strese vždy ale teraz som obzvlásť vo väčšom strese kedže neviem či sa niečo vo mne nedeje.Pýtam sa aj preto lebo od vtedy mám neskutočné bolesti v podbrušku, cítim prsia ale predsa to môže byť aj tým, že mi mešká menštruácia.Nejako si nechcem dopustiť aby som čakala bábätko.Je podľa Vás nejaká možnosť aby som bola tehotná alebo je to len tým stresom? Ak si myslíte, že nie je dôvod sa báť aby som bola tehotá tak nejaké babské rady ako čo najrýchlejšie dostať menštruáciu?

Vopred Vám dakujem za odpovede.