Autoškola - strach

Príspevok v téme: Autoškola - strach
ivana589

prosím poradte dá sa vystúpiť z autoškoly dvakrát sme mali teoriu + trenažér,nezvládnem to,mám strach,
všetci mi v rodine hovorili a povzbudzovali ma,že to určite zvládnem,že to prejde,ale už to,že uvediem auto do pohybu mi naháňa strach,už druhý prevodový stupeň je pre mňa rýchly,fakt sa na to necítim,nemala som tam ísť.
Ide mi o to či by mi vrátili nejaké peniaze naspäť,ďakujem za odpoved.

....

myslím že peniaze sa nevracajú. To ako by si chcela že začneš študovať vysokú a v polke si to rozmysliš. Tiež ti vysoká nevratí peniaze ktoré si do štúdia za ten čas vrazila. Neviem, treba sa informovať ale u nás sa nevracali ani tým ktorí skúšky nespravili na druhykrát či tretí.

autoskolak

Mali by ti to vpohode vratit ak si v normalnej autoskole. Inak ja som mal skusky teraz v stredu prednou jazdy boli dost nanic , neustale nejake chyby a na skusky som sa dost bal ale testy som sa naucl naspamat aj kuzelky som veril ze to zvladnem aj ked boli problemy no dal som a jazdy som sa najviac bal ale prepol som sa dotoho rezimu ze sa tesim a uplne vpohodicke akoby som bol sam v aute vypustil som stres a podarilo sa. Takze kazdy sa boji.