Môj 41 ročný priateľ sa kamaráti s 20 ročnými

Liam

nie je bisexual? alebo mu vadi zodpovednost jeho veku a pri tych mladych ma pocit, ze je casu dost, netreba nic riesit.

sewie

no tak tri roky je dlha doba, kazdy moze mat svoje problemy a starosti ale treba ich riesit...len tak sa onevierat je sebecke! mal by ist za psychologom a nieco so sebou robit!

Ewicaba

hej doslova poneviera...bol vychyteny kuchar v zahranici tam sa ozenil rozviedol...zomrela mu mama a on zostal uplne bez iskry...tichy a uzavrety.....nevie dat svoje city von...niekedy mi vravi ze ma v noci cudne bludy.alebo ma nechal zo dna na den bez vysvetlenia...len preto ze som mu povedala ako mi vadi vysedavanie a stretavanie s nastrocnymi.vttedy ma dokonca blokol v mobile... je to pekny muz vobec mi to k nemu nejde preto je to divne..zalezi mi na nom velmi.jeho starka mala schyzofreniu...bojim sa ci nejdu na neho nejake taketo stavy...

sewie

no, tak treba sa ho spytat co planuje dalej so zivotom...lebo neoplati sa ti stracat cas s niekym kto sa planuje len ponevierat a nic nerobit...
ze sa mu nechce do prace a nema motivaciu je velmi...zaujimavy argument...ved je milion druhov prace!ved tie tri roky mohol stravit hladanim toho co ho bavi, rekvalifikaciou cimkolvek...to sa cely den len tak poneviera?

EWICABA

pracoval viac ako 20 rokov v zahranici..vratil sa domov odvtedy sa kamarati len s velmi mladunkymi chlapcami...do prace sa mu nechce..vraj nema motivaciu...sprava sa cudne je uzavrety,tichy.niekedy velmi kruty ku mne bezcitny,inokedy by mi zniesol modre z neba,pozve si na navstevu kamarata na 4 dni...ja som potom mimo...

sewie

EWICABA, klud, myslim si ze nikto ta nechcel sfuknut len ti chceli ukazat ze to co "vacsina" nechape alebo nerobi nemusi byt zakonite zle ci cudne, nenormalne...niekedy tie slova proste vyzneju drsnejsie ked su napisane...

ale teda to ze sa kamosi s mladsimi je ok...ja sa tiez bavim s roznymi vekovymi kategoriami-o 20 rokov starsi odo mna ci o 10 mladsi...

ale chapem ze v kombinacii s tym ze nepracuje to velmi dobre nevyzera...
preco nepracuje? aky ma problem-tri roky je teda hodne!

EWiCABA

sem ked niekto napise akurat vas tu za vsetko kazdy sfukne a ja nakoniec vyzeram ako najvasie telatko.dakujem.pekny dnik vsetkym ak tym zatrpknutym

Delete

Nerozumiem celkom čo tu riešiš? Dáš na názor niekoho iného alebo svoj vlastný? Tak ale ľudia na nás tlačia a čo nie je ,,normálne,, tak musí byť zákonite nenormálne? Nebuď smiešna. Ja sa napríklad radšej rozprávam so staršími ľuďmi, väčšinou ma vidia v spoločnosti dôchodcov ale tak mne je úplne u riti či je to ako si to nazvala ,,normálne,, alebo nie. Tí ľudia mi majú čo ponúknuť a to je pre mňa podstatné, ide z nich taký pokoj, majú čo to odžité a veľa sa pri nich naučím.

Ewicaba

nepracuje uz treti rok snazim sa mu vo vsetkom pomahat pochopit ho ale je tak uzavrety,niekedy az prilis pripada mi ako dieta...je toho vela a nadlho...