Kamoska si ma "vyhodila" z friends na fb

Príspevok v téme: Kamoska si ma "vyhodila" z friends na fb
udivenykvet

Moja kamoska je dobra osoba v podstate (pozname sa uz 20 rokov - od 6tich), ale ma velku neg vlastnost - je otravna.
Uz od ZS sa to tiahlo, ale jej pozornost som proste nejako ignorovala, ked uz som nou bola presytena a stale chcela byt so mnou, na SS sme sli kazda inde, ale ona zacala randit, takze okupovala pozornost svojich frajerov a ja som mala cas na seba a aj s nou som bola tak v normalnych medziach, teraz sme obe na VS (kazda inde - mna moja bavi ale je narocna na cas a energiu, ju jej nebavi a stale na nieco nadava), ja nemam vela casu, ona ma vela casu, ja mam konicky, ona nema (nevie sportovat poriadne, jedine umelecky je zdatna, spieva, kresli a tym smerom sa ubera).

sme dost odlisne, ale to nam nevedilo.

cele roky som mlcala o tom, ako ma otravuje.

nespominam si na jednu situacu ze by som jej vykricala, ze NIE, NECHAJ MA, TERAZ NA TEBA NEMAM CAS A NEMUSIM SA TI TU SPOVEDAT CO INE SI IDEM DOVOLIT ROBIT.

Az teraz, kedze mam tazke skuskove som jej povedala, ze neviem uz ako jej to povedat ale nemam na nuc cas a nech to pochopi!! plus nech na mna nerobi natlaky!!!
t.j. smutne smajliky, ochkanie a bedakanie, ze ma dlho nevidela (par dni!!!!) a pod

plus....vsetci jej frajeri za posledne obdobie (2roky) od z nej zutekali, lebo im toto robila. Stale ich kontaktovala, chcela byt s nimi, cucala im energiu...mam to od nich priamo aj neopriamo potvrdene...

musela som sa vypisat, lebo ona si ma po poslednom chatovani vymazala (1.x v zivote) a som naozaj rozcarovana, ved pozname sa dost rokov a toto mi pride ako detinske.

ja mam svoj zivot, mam svoje studium, konicky a rodinu a ja naozaj nemozem za to, ze ona nic z toho nema tak rada.

(zije s rodicmi, ja nie, ona ich nema rada, ja svojich ano)

uvidime ako to s nami dopadne. zazili ste nieco podobne?

udivenykvet

ja nemam viac casu, skor ide o to, ze ked som tuto situaciu povedala, sestre, priatelovi, inej kamoske (ja tieto problemy mam s nou roky), tak nik mi neporadil, lebo oni nemaju taku "kamosku" co nevie byt sama a nenacucana na nejakej osobe. proste nemam od koho mat rady ako sa zachovat. teraz ma to ale donutilo k tomu, ze ak sa mi ona ozve a bude chciet este kontakt, tak jej uprimne poviem (aj ked ju to rani), ze ake budu pravidla a ze sa nemusime vidat tak casto a podobne. proste. zlyhala som, ze som jej to nevykricala uz o dost skor. a tymto pride ona postupne o kazdeho (lebo jej to hovoria ja frajeri, ini ludia a ja jedina som mlcala, lenjemne naznacovala, ze robi chyby a mala som jej to povedat ako kamoska naplno...)

sewie

proste je urazena, ranila si jej city, tak si povedala ze ked o nu nestojis tak ta vyhodila a caka zrejme ze sa jej budes doprosovat...
mozno sa casom zmeni a uvedomi sa ale mozno nie..znie to trochu ako hranicna porucha osobnosti. tak bud musis stanovit hranice ktore vam budu obom vyhovovat alebo proste prerus kontakt...nema zmysel udrziavat kamaratstvo ktore vas obe len nici

1tulipan1

Asi tebe chýba ona viac ako ty jej. Ty o tom vkuse vypisuješ a ona ťa vyhodila z fb, takže zrejme jej veľmi ani nechýbaš.
Ty vypisuješ, ona nie, tak potom, ktorá z vás má viac času?

udivenykvet

ano ano, to som ani nespomenula, z mi robila to iste, este ako na ZS - povedala som NIE NEJDEM VON a ona mi zvonila pri dverach a dosla aj tak!!! proste natlak jak hovado. a tiez to robim tak, ze raz za cas ked uz mam toho fnukania dost, tak idem ja za nou niekam si sadnut, lebo ked dopjde k nam, nevie kedy odist. vsetci mi vraveli, ze nech si otvorim usta a naplno jej to poviem, nech len nenznacujem, lebo ona evidentne nechape! no a vysledok, je ze je urazena. ale momentalne mam vela roboty na najblizsie mesiac, takze ja sa jej ozyvat ani teraz nebudem.

Biela Kobra

Mala som podobnú skúsenosť. Presne ako ty hovoríš, mám rodinu, ktorú mám rada, povinnosti, koníčky a občas chcem aj pokoj. Mala som kamošku, ktorá nemá nič z toho (rodinu áno, ale nestýka sa s ňou). Vedela som, ako na tom je, takže keď som našla záujmy, čo by aj jej zapasovalo (kino, večierok), vždy som ju vzala so sebou - je inteligentná a vtipná osoba a dobrý človek... len nemá odhad, kedy dosť... Raz som ju pozvala k nám, a odvtedy sa sama pozvala každý víkend, proste stála na bráne a bola tu. Každý víkend. Som trpezlivá, takže mi dlho trvalo, kým som jej povedala, že mi je to nepríjemné, že mám aj svoje veci a vlastný program a že si už neprajem, aby takto bez ohlásenia hocikedy vpadla k nám, že to už rodine vadí a mne tiež. Urazila sa. Z jej pohľadu robila ona dobre mne, vraj mi robila spoločnosť, z môjho mi neskutočne išla na nervy. Nejaký čas sme sa nerozprávali vôbec. Potom sme nenápadne prešli na tichú dohodu - keď viem, že už má pretlak, ja prídem za ňou, podebatujeme, resp. vypočujem si ju, a keď mám dosť, idem preč. Nemôžem dovoliť, aby ona prišla za mnou, lebo keď sa rozbehne, zasa stratí súdnosť a nepozná konca kraja. Takto to robíme už roky a funguje to. Proste niektorí ľudia sú takí, ako si povedala, proste cucači, takže lepšie je prísť za nimi a nechať si možnosť úniku, keď je už toho priveľa, ale aj oni sú len ľudia a potrebujú kontakt s priateľmi. Tak treba zobrať réžiu do vlastných rúk, stanoviť si nejaké pravidlá, ináč to s nimi nejde. Držím palce.