Muž rak skúsenosti, povaha, vzťah

ModraObloha

Kycera som narodený v tej prvej tretine rozmedzia od 22.6 do 22.7 viem že predtým nasleduje blíženec, no ja mam dokonca ešte aj 3 planéty v blížencovi takže ma na mňa veľký vplyv + ten ascendent býk ale aj tak sa na mňa takmer všetko čo píšu hodí, proste to sedí, uvedomujem si to ale ovládať sa to nedá, dá ale nie vždy, niekedy sa príliš nechám uniesť emóciami.

Cakk

Je to síce o mužovi rakovi ale ja zase poznám račicu a veru žiadna sláva to tiež neni. Velice kamarátska na prvý dojem každému by sa rozdala ale na druhej strane jej všetci musia byť vďačný a každý aby ju chválil. Nedajbože niečo na nej skritizovať hneď sa urazí. Nič si neprizná žiadnu chybu ona je stopercentna. A vie manipulovať každého obamalutí aká je dobráčka. Ale je to v skutočnosti sebecká osoba, rada sa zabáva, spoločnosť okolo seba, ale naozaj sa obetovať to nie, všetko len tak navonok. Skrátka podla hesla: ja som tá najlepšia na svete a skúste mi povedať, že to tak neni! A tie urážky, to človek fakt nechápe čo sa jej stalo. Všetko je v poriadku a odrazu je odutá. A čaká že každý bude vedieť prečo ale jej myšlienkové pochody sú úplne nepochopitelné nikoho by ani nenapadlo na čo sa naštvala a to ju tiež serká. Skrátka netýkavka manipulatívna a sebecká.

Kycera

Modrá Obloha,
buď si rak - blíženec, rak - rak alebo rak - lev! : ) Nebuď na seba až taký kritický, každý sme nejaký... A nik z nás nie je dokonalý! : )

Bubliii

Fúha, toľko "pozitívnych" reakcií na Rakov som ešte nevidela.. no takto.. tiež si myslím, že vyberať partnera podľa horoskopu je hlúposť, ale ja sama som Račica a nie som žiadna psychopatka, ako to tu popisujete. Som nekonfliktná, mám veľa priateľov a ľudí, čo ma majú úprimne radi a na život sa pozerám s úsmevom :) jediné, čo mi na sebe vadí, je, že som až príliš empatická, potom ma všetci vyhľadávajú ako bútľavú vŕbu, ja si tie starosti až príliš pripúšťam a analyzujem.. a potom som smutná aj za nich :( ale našťastie to dlho netrvá.
Ale aby som sa vyjadrila aj k téme, dlhé roky poznám aj muža Raka, poznala som ho dávno predtým ako som zistila že je Rak. Je to milý, priateľský, obetavý človek, nedávno sa oženil, keby bol taký strašne konfliktný ako tu popisujete, asi by ho žiadna nechcela. Je len menej priebojný a radšej sa podvolí ako povedať svoj názor. No, taký typický "podpapučník".

ModraObloha

Tak už keď sa to tak znova rozbehlo, tak prispejem aj ja, som muž a mam znamenie rak... hneď ako som videl názov témy vedel som že drvivá väčšina bude ťažká kritika no nemýlil som sa, no čo dodať? Len to že veľká časť tej drvivej väčšiny je pravda.. u mňa hlavne náladovosť, urážlivosť, som taktiež ako decko a aj som si toho vedomí, napríklad tie nálady to je fakt niečo aj pre mňa samotného kontrolovať moje myšlienky sa pohybujú úplne chaoticky a keď si spomeniem na niečo atď tak proste sa zmení aj nálada, nesamostatný to je tak 50 na 50 u mňa, a asi aj to že proste bijem sa za moju "pravdu" ale už keď fakt viem že to není pravda uznám že som vôl... osobne toto na mňa sedí až tak moc že je škoda vôbec hľadať si partnerku však keď vás čítam tak zbytočne chúďa bude trpieť, najradšej by som sa narodil v inom znamení, aj keď len znamenie rolu nikdy ešte je ascendent a to mam býk no tiež asi nič moc.. tá tvrdohlavosť mi na "kráse" moc nedá no ňi? :D no hrozne blbá povaha čo vám poviem, sam so sebou nie som spokojný :) možno odtiaľ pochádza ta menejcennosť že si uvedomujem že to proste aj tak je.. dobre vlastnosti nemám :D

Ipsilon

Jedna moja kamoška má priateľa raka, jeho životným mottom je: napred cesta nemožná, naspäť sa ísť musí.
Asi toľko od veci (off-topic), dám si jedno pol....

Zuleika

Strašní, strašní, strašní, strašní!!! naozaj Rak je najnáročnejšie znamenie. Urážliví, ješitní, tajnostkári, ufňukaní... Takí sú Raci. Mala som takého manžela, dlho som to nevydržala. Po našom rozvode si našiel inú, oženil sa, lebo tiež ju asi opil rožkom ako mňa. A už sa s ním aj ona rozviedla. Tá náladovosť je neskutočná, každých 5 minút môžeš čakať niečo iné a hlavne netušíš čo mu zase sadlo na nos aká mucha. A že je citlivý, to áno, ale hlavne na seba.

Bez komentara

Ahojte :) chodila som s rôznymi znameniami ako napr. zo strelcom, vahy, lev a teraz co mam raka tak to je uplnee nie co zas novee a ine este tak citliveho chlapa som nestretla a empatickeho aj ked vsetky pozitiva tochto znamenia maju aj svoje minusy ide aj o povahu cloveka tak je to naozaj verny spolocnik a vie pocuvat. A ked ze ja som narodena znameni panny tak mi jeho striedajuce nalady az tak nevadia lebo sme si podstate podobny :D len rak je rad takym vodcom a strasne hrdy a treba s nimi v rukavickach jednat lebo sa lachko urazia .:)

Jatt

Musím zareagovať, nakoľko ma prečítanie nadpisu tejto témy opäť nenechalo "chladným"...

Rozdeľovať ľudí do skupín podľa znamenia vo zverokruhu je nezmysel. Povahové vlastnosti každého človeka sú: 1)... ovplyvnené výchovou zákonných zástupcov toho-ktorého jedinca v detských a pubertálnych rokoch, t.j. od prvého do pätnásteho roku života človeka.
2)... vopred určené genetickou predispozíciou toho-ktorého jedinca.
3)... individuálne.

Autorke odporúčam, aby si dôkladne všimala správanie sa partnera v rozličných situáciach a na základe vlastného úsudku postupovala podľa svojho uváženia.