Žiaden sex po svadbe, som zúfalá

Príspevok v téme: Žiaden sex po svadbe, som zúfalá
krestanka2.0

S manželom sme obaja veriaci a preto sme pred svadbou spolu nemali sex. Lenže už sme vyše roka vo zväzku a stále nič! Ja som sa ho aj snažila zvádzať, ale on sa aj sprchuje sám. Vlastne som ho ešte nikdy nevidela nahého a hrozne ma to trápi. Iba v plavkách na spoločnej dovolenke. Spíme v jednej posteli a maximálne sa pobozkáme. Prosím pomôžte mi!

AZR69

Ved konecne mas muza snov vsetkych zien ktory ta vobec nepotrebuje obtazovat primitivnymi necistymi sexizmami a vyjadruje ti len skutocnu cistu lasku, teraz uz ste proste prava tradicna rodina :D ale mozes zobrat ruzenec a za deficitne libido tvojho vzorneho krestanskeho manzela sa pomodlit:D

krestanka3.0

Manžel má určite nejaký problém, ktorý sa nevyrieši, ak ho on sám nebude chcieť riešiť. Je dospelý a mal by vedieť, o čom je kresťanské manželstvo. Ak chcel s tebou žiť ako brat so sestrou, ak berie tvoju túžbu po ňom ako hriešnu, tak nežije v pravde o tom, aký má Boh plán a zámer s manželstvom. Tu by bolo vhodné, aby mu niekto túto pravdu z kresťanského okolia povedal - aj keď predpokladám, že ste chodili na predmanželskú prípravu a tam sa hovorilo aj o sexualite. Existujú tzv. manželské večery, ktoré sa organizujú pre kresťanských manželov a počas ktorých sa rozoberajú viaceré témy a jednou z nich je aj dobrý sex. Nájdite si na internete tieto večery v blízkosti vášho bydliska a skúste ich zabsolvovať. Dôležité je, ako manžel zareaguje na tému o sexe. Či bude reagovať, že to pekne vysvetlili, alebo to bude odmietať. Ak je dôvodom odmietania sexu strach z tehotenstva, mali by ste sa tam dozvedieť aj o prirodzených metódach plánovania rodičovstva. Príklad večerov:

maranathapo.sk

Ak si manžel uvedomuje, že súčasťou kresťanského manželstva je sexuálne spolužitie, ale má nejaký osobný problém či psychický blok, ak ťa miluje, rozhodne sa to riešiť. Lebo v tejto situácii sa voči tebe prehrešuje tuším ťažkým hriechom (nežije s tebou sexuálne). A ďalší ťažký hriech si robí, ak masturbuje. Toto sa Bohu rozhodne nepáči! Ak chce žiť svoje kresťanstvo pravdivo, mal by sa snažiť stať sa ozajstným kresťanským manželom. Ak to chce, všetko bude OK. Ak to však nechce a bráni sa tomu, tak je tu len jediná cesta - anulácia manželstva. Malo byť to byť jednoduché, pretože u vás ešte nedošlo ku konzumácii manželstva. Ty si vstupovala do manželstva s tým, že to bude manželstvo so všetkým, čo k tomu patrí. Ak on uzatváral manželstvo s tým, že napr. prvých 5 rokov nebude spolu sexuálne žiť a nepovedal ti to, uviedol ťa do omylu, uzavrel manželstvo s výhradou.

dixit

tiež mi to príde ako fake. ale ak by to čiste náhodou bola pravda, tak vlastne nie ste manželia ani z cirkevného hľadiska, keďže manželstvo je zavŕšené až po prvom sexe

dobryden

Takze on masturbuje a vtedy vzdycky zmizne obrazok panny Marie... Sorry, ale ja si myslim, ze si tu z nas vsetkych niekto robí srandu.
Keby si bola fakt krestanka, tak by si nepouzivala slova ako "honí si ho".

krestanka2.0

Neplánujeme deti zatiaľ. Mám 22, manžel 27. Ja som ešte nezažila orgazmus, ale chcela by som to vyskúšať. Mne to nechýba, ale všetko treba skúsiť a predsalen sme manželia! Bol vždy ku mne úprimný, náš vzťah je nádherný, založený na láske k Pánovi. Mne nevadilo, že sme čakali do svadby. NEchápem načo čakáme teraz ale. Som šťastná... Toto len na mňa dolahlo, keď tu čítam toľko o sexe na fóre. Skoro, možno sa bojí, aby som neotehotnela, lebo by sme to ešte nezvládli. Viem, že ma ľúbi a zdravotné problémy určite nemá. On si aj honí, viem to, pretože sa občas zavrie do kúpeľne a je tam neobvykle dlho. Vždy vtedy zmizne obrázok sv. Márie a následne ide do obývačky - prežehnať sa.

Deria

Skoro?! V pomere k comu? Ste predpokladam mladi a chcete si mozno zalozit rodinu? Povedz mu, ze uz zacinas pochybovat, ci ta vobec lubi, ked po tebe nezatuzi. Opytaj sa ho, ci ho nieco trapi, ci nema nejake zdravotne problemy. Lebo ak ano, to ti mal povedat pred uz svadbou. Ked sa vyhyba akejkolvek diskusii na tuto temu, nie je s nim nieco v poriadku. Zalezi na tebe, ako ho dokazes spracovat, aby s tebou o tom prehovoril. Ak teraz po svadbe po tebe sexualne nezatuzi, tak neverim, ze neskor ano. Budete zit ako brat so sestrou. Je otazne, ci chces taky zivot viest.

liberta25

som veriaca, ale sorry, toto nema nic spolocne s vierou. je asi impotent. ako si, dokelu mozes vziat muza, ktory k tebe nie je uprimny? Boh nezakazuje sex pred svadbou, to zakazuje cirkev. Boh ziada laska a ta sa prejavi aj vo forme sexu. ty stastna nie si. taketo manzelstva by vznikat nemali ani v kostoloch.