Nenávidím leto a teplo

Príspevok v téme: Nenávidím leto a teplo
winter125

No už to prichádza. Teplo, teplo, slnko, teplo, teplo, slnko, ešte väčšie teplo polonahý a spotený ľudia. Neuveriteľne mi vadí keď na mňa svieti letné slnko :(, mám vtedy chuť niekoho zabiť. Pravda aj je, že mi celkovo horúčavy nerobia dobre ani po psychickej a telesnej stránke. Ak to mám uprestniť mne vadia aj 20 stupňové teploty nie to ešte 30 to už ani nežijem. Ja nechcem aby som to takto brala, že leto a slnko je niečo zlé, ale keď ja si nemôžem pomôcť, vždy sa mi na slnku točí hlava. Ako malá som mala leto rada kôli kúpaniu, ale len kôli tomu, inač som tie horúčavy nikdy nemala rada, lenže teraz ma už ani to kúpanie neláka tak leto vždy pretrpím :(. Strašne ma to vyčerpáva a chorá bývam vždy cez leto inač sa cítim zdravá ako rybička, ako nastane obdobie jari a leta tak mi je všetko možné :(....priznávam sa, že mám nadváhu možno je to celé tým, lenže ja si to nemyslím. Neviem, čo s tým robiť, trápi ma to všetci v okolí sa z leta vytešujú, sú plný energie a ja som jak živá mŕtvola :(....njardšej by som bola keby furt pršalo a bolo javiac 18 stupňov. Napríklad, včera mi bolo skoro na odpadnutie na tej horúčave, mala som nejaké povinnosti, tak som musela ísť von, ale akonáhle prišli mraky a začalo liať jak z krhly tak ako keby som znova ožila, zrazu som mala prílev energie, nechápem to. Je tu ešte niekto taký ako ja? Nikekto kto by vedel ako znášať horúčavy?

Moireal

summerlover konecne moja krvna skupina:D, aj tak doteraz bola celkom zima nato ze je leto. Dva mesiace bude teplo a aj to nie vkuse 36...mozno tak 30-32...to sa myslim da vydrzat. Vrcholne ma to vytaca, ako sa tu ludia stazuju na nieco, co je takto uz peeekne dlhu dobu a nezmeni sa to len preto, ze im sa to nepaci.

Žužova

Bude to tak každý rok, leto- zima , leto -zima.. ono sa to totižto strieda..takže nejaké nadávanie a sťažovanie mi príde ozaj trápne ludia..čo takto si jednoducho zvyknuť a ked to tak neznášaš taks a zavri cele 2 mesiace do pivnice ... fakt neznášam ludí ktorí sa musia stále na niečo sťažovať a pritom sami vedia že to nijak nezmenia...

summerlover

hahaaa vy placete a ja sa tesiiiim zboznujem toto rocne obdobie :D:D doteraz sme trpeli my co nemame radi zimu zatial co vy ste boli tak spokojni, musi sa to predsa nejak vyvazit no nie?? :)

MichelleW

Posledné 2 týždne boli celkom znesiteľné, ale už je to tu zase: príšerné teplo a pražiace slnko. Pre nás čo neznášame horúčavu budú nasledujúce týždne ťažké.

snehuliak

Moireal: tak to asi nie ale dá sa robiť kopa iných vecí, lyžovať napríklad :-) Ja leto doprajem všetkým, dokonca by som im za to aj svoje dala :D
Ale tak pochopíte človek sa musí trochu posťažovať keď "trpí" a zároveň potešiť že je este niekto to prežíva podobne, preto som sa potešila že tu vznikla takáto téma. Môžme sa tu aspoň podporiť a vymeniť si rady ako prežiť pod ziariacim slnkom :-)

Lemonko

Moireal až tak zas pravdu nemáš ja zvyknem športovať a prírodu mám rád chodievam aj na turistiku ale aj to ked je do tých 25 stupňov lebo tiež teplo nemám rád a ešte aj alergia prichádza v tomto období. Ja si rád pekne cez také jesenné počasie radšej vyjdem von či večer ked je chladnejšie. Človek nemusí jedávať mastné jedla či byť pri tele aby mu to nerobilo dobre leto :)

Moireal

Snehuliak, griluj si v zime:D
Vsak nech si ma kazdy ne/rad co chce ale to leto trva dva mesiace a inak je zima. Nemate co fnukat furt. A doprajte leto tym, co si ho vedia uzit.:)

snehuliak

No dnes zasa jeden horuuuuci deň. Boli sme grilovat na chate v lese, tam je chladnejšie takže sa to dalo celkom vydržať :-) Zajtra v meste to bude uz horšie...
Moireal: tak toto si podla mna vôbec netrafila :D
Jednoducho určitej skupine ľudí proste vyhovuj zima a vsetko co s tým súvisí, a nemá rada to čo väčšina slnko teplo atď. ťažko povedať prečo....