Vyklbene rameno

Príspevok v téme: Vyklbene rameno
mrtapo8

Zdravím všetkých predvčerom som si vyklbil rameno pri chodzi na rukach cvičievam crossfit teda to tam treba vediet ale asi som to prehnal a rameno to už po treningu nevydržalo.
Bol som u doktorov a dali mi lieky od bolesti a zavesili mi ruku o záves povedali mi že liešba bude trvať cez 4 týždne a že potom by to malo byt v pohode ale počul som že sa rameno aj pri malej zátaži po prvom vyklbeni vyklbuje stále :(
Prosím vás máte stým skúsemosti ?

Dakujem.

0vecka

jjjjj ja som ok a nic som si nevyklbil?? navyse klasicke posilovanie je ovela bezpecnejsie... to je ako keby som ti povedal ze nemas jazdit na motorke lebo je to nebezpecne a ty by si mi povedal ze nemam vychadzat z domu... crossfit je presne o tom ze sa tam cvici dost intenzivne a technika sa tam zvykne zanedbavat. robi sda vela cvikov atd proste to je len otazka casu kedy dojde k zraneniu... ak sa raz tymto cvicenim niekomu vyklbilo rameno je velmi pravdepodobne ze sa tak stane znova

0vecka

nj co poznam ludi co si raz vyklbili rameno tak sa im to zvykne vracat... inak na tvojom mieste seknem s crossfitom je to blbost a mas tam velke sance na zranenia...

ja posilujem 11 rokov a nikdy som sa nezranil tak ze by som musel do nemocnice... max tak ze ma bolel par dni nejaky klb...

hehe1

ako komu, hlavne tu ruku setri tie 4 tyzdne, nic neuponahlaj a mozes mat pokoj, ja som z tej druhej kategorie, ze som skoncil az na operacnom stole, ale to nemusi byt tvoj pripad, daj si urobit ct, alebo mri ramena, tam bude jasne vidiet rozsah poskodenia, drzim palec