Gynekológ v inom meste

Príspevok v téme: Gynekológ v inom meste
AlisonWolf

Dobrý deň,
potrebujem pomôcť a rada by som počula viaceré názory na tento problém. Som študentka, ktorá pochádza z Martina, ale v lete som zostala v Trnave brigádovať (aj tu študujem). Som liečená na endometriózu a keďže mi každý mesiac musia pichať injekciu (mám navodenú "pseudomenopauzu), tak mi môj gynekológ z Martina vybavil gynekológa v Trnave, aby som nemusela cestovať domov kvôli injekcií. Teraz v lete sa stala situácia, že môj "náhradný" gynekológ v TT ide mať ešte 2 týždne dovolenku. V piatok som musela ísť na injekciu ku gynekológovi, ktorý ho zastupoval, nebol žiadny problém. Ale z tej injekcie a iných liekov som pravdepodobne dostala vedľajšiu reakciu a od piatka mám svrbenie a žltý výtok, asi nejaká bakteriálna vaginóza. Nie som doktor, len sa domnievam a nerada by som si to liečila sama bez lekárskeho posudku. Nechcem cestovať domov ak to nie je nevyhnutné, v pondelok idem na poobednú zmenu.

Myslíte si, že ma "náhradný gynekolog" môjho náhradného gynekológa v Trnave má povinnosť vyšetriť, aj keď nie som objednaná a nie som jeho oficiálna pacientka? Čítala som, že sa uňho objednáva a neviem, či mi pomôže, keď prídem hneď ráno pred ordinovaním a vysvetlím svoj problém. Stretli ste sa s tým niekto? Ďakujem za každú serióznu radu.