Čo s časom?

Príspevok v téme: Čo s časom?
Caitlyn

Ahojte všetci, moj príspevok bude zrejme dlhší... Prosim vás o rady , nech uz su hocijaké. Som v situáciu - mam 18 rokov a dva mesiace prázdnin. Kopu času, s ktorým neviem co. Brigádu teraz uz nenájdem, máte nejaké tipy? Chcem veľmi cestovať, ale nemam s kým. Cez školu ma jedna kamarátka vola tam, druha tam, no cez prázdniny sa nikto neozve, a ked napíšem ja, nikdy nemajú čas lebo jeden den ma frajer narodeniny, druhý den zavára uhorky, další natiera plot a takto dokola... Nemam veľa priateľov , je ich žalostne malo a preto často nemam s kým kde ísť. Sama ísť nechcem, pripadam si divne pretože ľudia na mna neustále zazeraju, pritom nie som žiadny vyvrhel.. Vlastne nemam ani peniaze na cestovanie, preto sa pýtam, nemáte nejaké rady ako sa zabaviť cez prázdniny? Mam to veľmi tažké v poslednom čase, vôbec si nerozumiem s rodinou, s nikým.... Kedysi sme stale chodili na dovolenky a kde sa dalo, tento rok to nehrozí. Nechcem byt stale doma, moj den vyzerá tak ze vstanem o 9, upracem, sem tam navarím a cely den som zavretá v izbe na najvyššom poschodí, kde z okna vidím maximálne ďalšie paneláky. Nic nerobím, cely den ležím a bez nápadov sa to takto so mnou ťahá od 1. Júla. Ked vidím ako sa ostatní bavia, aké fotky pridávajú, ako sa zábavaju a su skvelo naladení, veľakrát mi to príde ľúto a preplačem celu noc. Nemam sa ani komu s týmto zdôveriť, pripadam si ako odpad a často myslím na to prečo nemajú ostatní toľkoto času co ja co ho potrebuju a ja ho nemam ako využiť. Prosim poraďte mi ako si nájsť nových priateľov, ako každý den využiť naplno, akým aktivitám sa venovať a ako mat nezabudnuteľne leto, po ktorom tak túžim. Ďakujem krásne za každú odpoved :)