HPV

Príspevok v téme: HPV
haifish

Dobry den mojej priatelke bol zisteny pozitivny ster HPV virusu v rizikovej forme.Lekar vravi ze operacia asi nebude nutna , cakame este na vysledky z Biopsie, zaraza ma prave postup liecenia tohto virusu, lekar Vam len navrhne castejsie prehliadky a operaciu ale v podstate nic normalne.. Chcem sa teda spytat ludi ,ktori trpia tymto ochorenim na doplnky vyzivy ktore by boli schopne tento virus potlacit, je mi jasne , ze sa musim liecit aj ja takisto ako moja priatelka. Nacital som si nieco a chcem sa spytat na tuto kombinaciu: Vysoke davky vitaminu C, Vitamin D, vitaminy skupiny D, olej z oregana, probiotika, Koloidne striebro, selen, zinok , Indol alebo radsej DIM? dakujem pekne

Suzanne88

plazia+parakeratSuzanneoza
Dobry den.mam zistene hpv.chcem sa opytat co je metaplazia a parakeratoza.doktorka mi povedala ze po poslednom ockovani proti hpv v oktpbri mi urobia presny rozbor hpv a dna a ze ak to bude zle odstrania mi kus z krcka maternice.zabrani to hpv aj rakovine?je to bezpecna operacia?ake mozu nastat komplikacie?dakujem

RNG

Zvysovanie viralnej imunity dnes osdporucam kazdemu, kedze zijeme v dobe lekarmi nepovsimnutej viralnej epidemii, kde nosime v tele coraz viac roznych virusov a coraz viac sme roznymi z vonka napadani. Ako na to mozes najst napr cez google.sk pod mojim nickom a slovom Herpes. Mam ich tam uvedene kopu, treba ich brat viacero a casom obmienat.