Ženy, matky pomôžete môjmu manželovi ukázať ako sa cíti tehotná žena?

Príspevok v téme: Ženy, matky pomôžete môjmu manželovi ukázať ako sa cíti tehotná žena?
karolina7

Ahojte všetci, 05. Aprílama manžel opustil keď som bola tehotná. Mám na Vás veľkú prosbu! Môj manžel mi stále hovorí a od začiatku aj hovoril aby som bola kľudná a riešila situáciu s kľudom. Tak Vás moc prosím Vy ženy, matky čo ste to zažili, ale aj nezažili, len si to skúste predstaviť moju situáciu a napíšte mi čo a ako by ste sa zachovali v prvom momente, prípadne v prvých mesiacoch /nech to tomu svojmu baranovi môžem ukázať/ Teraz moja situácia: Poznáme sa 11 rokov, z toho 8 rokov manželia, máme dcéru Dominku 8 a chlapčeka 3. Krásne, šťastné manželstvo. Manžel mi pár dní pred rozchodom a vlastne celý čas písal ako moc ma miluje a ako moc miluje celú našu rodinu. Pohoda, kliiiidek. Vo Februári išiel do kúpeľov na 3 týždňe kde ich premiloval so svojou kolegynou z práce, potom sa ešte pár krát stretli. Až kým som na to neprišla ja. To bolo 28.03 / bola som v 8 mesiaci tehotná s 3 dietatom/ sedeli sme v kuchyni večer a som sa ho opýtala že či s ňou skončí a napravíme to. Bol ticho. Na druhý deň som sa opýtala to isté a vtedy mi povedal že ju miluje a chce byť s ňou. Tak som ho okamzite v ten den vyhodila preč. Ako by ste sa zachovali ak by Vám Váš manžel v ôsmom mesiaci povedal že miluje druhú a chce byť s ňou???? A v izbách spia ďalšie 2 deti! Tak ja som sa zachovala tak, že som začala hučať, plakať, kricať .... hysterčila som ako bláznivá z toho, čo bude teraz ďalej??? Podľa môjho manžela som mala byť kľudná! Veď aj také veci sa stávajú ! Prosím Vás moc napíšte mi ako by ste reagovali Vy!

adr1a

Opakujem sa uz ale niektori zrejme nechapu. Proste ked vtacka lapaju pekne mu spievahu)) Uz som od vela zien pocula, ako sex moc nemusia, ze ho skor "pretrpia" ai a pritom pred tymi svojimi zo zaciatku viedli silacke reci, ako sex miluju, zboznuju, ako ho nesmierne potrebuju, ake su vraj nymfomanky, klamu ake orgazmy s nimi zazivaju (mnohym zenam by som dala oscarov za herecke vykony), ze ze ze. A ked uz maju tych svojich istych (manzela snubenca priatela), maju co chceli, dosiahli ziskalu o co im slo, tak az potom neskor ukazu svoju skutocnu tvar a apetit napr.aj ohladne sexu a milovania. Vyhovaraju sa zrazu na migreny, nechut, starosti a podobne. Cest vynimkam

Filip TT

dalsi:
To je celkom zaujímavá téma, odporúčam Ti založiť si tu novú tému: Chcem s manželkou sex denne. Sám som zvedavý, čo ti ženy odpíšu - je to hlavne otázka pre ne.

U mojej manželky je dôležité aká je medzi nami pohoda. Keď sa chcem s ňou milovať, keď ona nemá náladu, musím tú pohodu navodiť, veľa s ňou komunikavať, potom sa s ňou mazliť a nakoniec sa tá vášeň v nej prebudí. No ale toto zrejme nie je metóda na každý deň. Nie je každý deň nedeľa...

Inak počul som o páre, ktorý sa miloval každý deň a keď sa on spýtal jej, že aký darček chce pod stromček, ona povedala: Prosím si jeden deň bez sexu.

dalsi

Filip TT Dnes 11:53 - to sa da s niekym, kto je ochotny pocuvat a nema postoj: BLA, BLA, BLA, obohrata pesnicka, daj mi s tym pokoj, nechcem riesit. Ked dobre je len to, co navrhne ona, co chce ona. Iny nazor, je vyslovenim nepriatelstva. Kazda kritika je brana ako osobny utok a nie ako konstruktivna kritika s cielom dosiahnut zmeny. Co vymyslis, keby si chcel KVALITNY sex denne a mate tak plytky sex, obcas, kde sa tvari jak kysla ryba ?

adr1a Dnes 12:22 - to je jedno. Aj ked jej to poviem priamo, vysledok je ten isty. Nechce, nema chut a nech sa uz neopakujem.

kafe

karolina, ja si myslím, že tvoj muž nečakal takú radikálnu reakciu (vezmeš deti a odídeš preč) a chcel pobehovať medzi vami dvoma (medzi domovom a milenkou) určitý čas a brať z obidvoch to, čo jemu vyhovuje. To si mu ale ty nedovolila, tak ťa teraz obviňuje z hystérie a že vtedy pred ôsmimi rokmi si urobila niečo zle (fakt je smiešny). Lebo skutočne, klobúk dolu pred tebou, manželky väčšinou fňukajú, prosia muža aby sa vrátil, či pre dobro detí prižmúria nad milenkou oko a čakajú, že sa muž časom spamätá. On podľa mňa niečo dolhodobo s milenkou neplánoval, len MOMENTáLNE chcel byť s ňou, mozog sa mu zasekol a o živote s ňou nerozmýšľal. Teraz bude musieť :) lebo si mu prešla cez rozum.
Prípadne, je možné, že mu s milenkou neni až tak fajn a TERAZ je mu ľúto, že sa to už nedá vrátiť, lebo ty ho neprosíš a nečakáš na neho. Vidí, že sa vrátiť nemôže, tak hádže vinu na teba. S kľudom angličana a s úsmevom na perách mu povedz, že ON SI VYBRAL a má presne, čo chcel. Že mu praješ, aby bol šťastný. Mne sa veľmi páči, ako si sa zachovala a držím ti palce.

adr1a

Dvojpes.
Ja nepisem nic o rozvode. Ale vyzivne a alimenty urcite nech riesi. Lebo takto bude mat jej muz a jeho milenka dost penazi na dalsie rozhadzovanie a uzivanie si - kupele dovolenky restiky a ine. Chapes na co myslim? A takto sa aj ta jeho milenka rychlejsie prebudi vytriezve z "lasky" ked jej milenec bude mat zrazu o dost menej penazi, mozno menej nez ma ona sama a bude tahat zrazu ona vsetko ci vacsinu sama, nebudu si uz len uzivat welness a pôžitky lebo na to nebudu uz proste nazvys mat a zrazu vhupnu do tvrdej reality. Ak to nie je zrovna Tkac, Borisko K, a podobni)) Plus este ze bude mavat deti na vikendy u nich jej muz. Tu sa prejavi aka silna laska puto medzi nimi je. Overi to ich "vztah". A mozno rychlo bude po laske a posle ho milenka spat k rodinke)) Poznam zeny..

Filip TT

Adria, tak to naozaj obdivujem, že to tak zlepili. Že mu dokázala odpustiť tak že im to klape ešte viac ako predtým. To je na svedectvo. Poznám jeden taký pár, kde ten manžel rozpráva svedectvo o tom, že mal strašný problém s monogamným vzťahom. Hovoril, že ja nie som stvorený pre jednu ženu. A prešli aj cez to...

adr1a

Ahoj Filip. Tak vies, sam zivot pise neraz tie najneuveritelnejsie pribehy. Mohlo to dopadnut rozne. No napokon to pomohlo k udrzaniu rodiny, on dostal tiez dobru priucku a teraz im to klape este lepsie ako predtym. Mozno keby mala uplne malicke deti, asi by to nedokazala. Takto nasla viac guraze to urobit)

adr1a

Karolina. Ta znama si bola zrejme vedoma, co robi. Kazdy pripad je specificky a individualny. U teba je to ine. Ale tie alimenty a vyzivne ries cez dobreho pravnika. A nielen na deti, ale aj na seba, kym si na materskej tak ma aj voci tebe vyzivovaciu povinnost. Vies, ide o to, ze ked pride o tak slusny obnos z penazi mesiac co mesiac a dlhodobo, nedavam ich vztahu dlhu trvacnost. Takto si len uzivaju. Dovtedy minal na nu a na nich. A zrazu nebude to mat z coho tahat. Neboj, ta sa rychlo poobzera po inom. A keby aj nie, tak isto to do ich vztahu vnesie konflikty, hadky, napatu atmosferu. A rychlo bude po "laske"))

Filip TT

Ahoj Adria,
ten Tvoj priklad zo života je naozaj skvelý, múdra energická žena, to by stálo za zverejnenie.

Najčítanejšie články